в корзину

close
Корзина покупок
 

Регулятори росту

  Показано з 1 по 27 із 27 (всего 1 сторінок)

Стимулятор росту рослин купити оптом. Низька ціна

Компанія Agro-trade пропонує придбати стимулятор росту рослин для активації або уповільнення розвитку культур. Такі засоби застосовуються з метою підвищення врожайності, поліпшення якості плодів та захисту від шкідників.

Інші функції:

 • прискорення проростання сходів і дозрівання плодів;
 • стимуляція до формування пагонів і коренів, за рахунок чого рослини омолоджуються;
 • відновлення деформованих рослин після перепадів температур, надмірної обробки хімічними речовинами, перевезення та інших дій, що спричинили за собою стрес;
 • раннє цвітіння; фарбування листя шляхом посилення синтезу пігментів;
 • підвищення стійкості до паразитів, хвороб і складних кліматичних умов;
 • активація гормональної та ферментативної системи.

Симулятор зростання демонструє ефективність за рахунок доступу до управління процесом розвитку представників флори.

Види регуляторів

купити стимулятори росту рослин

На ринку агрохімії свою нішу зайняли рослинні препарати, яких також називають фітогормонами. У каталозі компанії Agro-trade представлений великий асортимент низькомолекулярних речовин, що виконують певні завдання.

По призначенню регулятори розподіляються на такі групи:

 1. Гібереліни. Сприяють прискоренню росту, дроблення клітин рослини, підвищення ступеня схожості посівних матеріалів та формування плодів.
 2. Цитокініни. Після обробки цими засобами прискорюється поділ клітин, а перші сходи з'являються значно швидше, ніж при класичному вирощуванні.
 3. Аукасины. Радимо купити регулятори росту такого типу для прискорення розвитку стебел, коренів і листків. Впливають на рослину шляхом стимуляції формування кореневої системи.
 4. Етилен. Разом з похідними продуктами володіє здатністю уповільнювати розвиток зеленої рослинності, за рахунок чого істотно збільшується кількість плодів і прискорюється їх дозрівання.
 5. Інгібітори. Використовуються для гальмування росту культур з метою затримки моменту переходу в стан спокою.Інгібітори бувають природними та штучними. До першого типу відноситься кумарин і абсцизовая кислота.

Різновиди синтетичних інгібіторів:

 • ретарданти – призначені для потовщення і укорочування стебла, що призводить до перерозподілу поживних елементів, більша частина яких надходить в корені;
 • антиауксины – при використанні у великих обсягах симулятор зростання припиняє життєдіяльність рослини;
 • парализаторы – різка зупинка органів на певний час.

При використанні препаратів зверніть увагу на рекомендації з дозування. Застосування у малих обсягах позитивно впливає на здоров'я рослина, у великих – сильно уповільнює або остаточно зупиняє дозрівання.

Гумусні стимулятори

Гумус є найважливішим елементом грунту, оскільки складається з великого переліку поживних організмів, які сприяють дозріванню плодів. Гумусні гормони використовуються переважно з метою підвищення родючості ґрунту. Але на практиці продукт показав свою ефективність при обробці насіння, що пов'язано з присутністю в його складі біологічно активних речовин. При дії на посівні матеріали препарат прискорює ріст, цвітіння і дозрівання плодів. Якщо ви хочете купити симулятори росту рослин для надання допомоги при засиханні сходів або відмирання насіння ваші зусилля будуть витрачені даремно.

Особливості застосування регуляторів росту

стимулятор росту

Оскільки за складом і принципом дії регулятори схожі з імуностимуляторами, є необхідність у строгому контролі процесу обробки. Компанія Agro-trade пропонує продукцію з докладною інструкцією, яка допоможе виростити багатий урожай. Увагу звертайте не тільки дозу, але й на періодичність обробки. У період вегетації вплив на сільськогосподарські культури виконується шляхом обприскування рослини, причому процедура проводиться вранці або ввечері. Така тенденція пов'язана з тим, що саме в ці періоди доби підвищується поглинаюча здатність листя, до того ж сонячні промені знищують корисні речовини. Також рекомендуємо використовувати стимулятор росту рослин для приготування розчинів безпосередньо перед їх застосуванням. Для отримання іншої інформації щодо вибору регуляторів росту або їх вирощування звертайтеся в компанію Agro-trade по телефону.