в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Кукурудзи

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 205 (всего 8 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Купити Насіння Кукурудзи з доставкою в інтернет-магазині AGRO-TRADE

Хочете досягти успіху в сільськогосподарському бізнесі? Тоді рекомендуємо купити насіння кукурудзи, яка вважається однією з найбільш перспективних та вигідних культур. На цю рослину припадає близько 132 млн га території, а щорічний світовий обсяг врожаю становить 450 мільйонів тонн. За статистикою займає друге за популярністю місце на Землі після пшениці.

Характеристики

Купити насіння кукурудзи

Якщо ви вирішили купити оптом кукурудзу, то повинні знати, що дана культура являє собою рослину максимальною висотою 4 метри. Цей вид володіє потужною кореневою системою і славиться мочкуватими коренями. В залежності від кліматичних умов і способу вирощування, цвітіння може початися через 1,5-3 місяці після появи перших сходів.

Примітно, що насіння чоловічих особин плодоносять швидше жіночих. Між цвітінням жіночих квіток і першою стадією стиглості проходить близько 25-ти діб.

Кукурудза ціна на яку в Україні прийнятна для представників бізнесу всіх рівнів, має схильність до тепла, особливо це стосується періоду формування качанів. Поява паростків є можливим при температурі повітря +12 градусів, але оптимальна температура для проростання знаходиться в діапазоні від 18 до 24 градусів.

Аномальна для наших широт температура (вище +30 градусів) негативно впливає на рослину. Коли ви вирішите купити кукурудзу ціна на неї буде оптимальною для вас, але спека дасть про себе знати у вигляді погіршеного запилення, що негативно позначається на якості готової продукції і обсяги врожаю.

При покупці продукту клієнт може ознайомитися з технологією вирощування. В даному випадку відіграє роль підвид: цукрова або зернова. Принципова відмінність полягає в тому, що перший варіант потребує вологи, особливо при формуванні качанів (за тиждень до появи волоті, тривалість процесу становить 1 місяць). Але при цьому ми рекомендуємо купити кукурудзу, оскільки культура має гостру необхідність в сонячних променях – наш клімат здатний забезпечити такі умови.

Кукурудза – одна з найбільш поширених рослин на вітчизняних полях. Культура володіє стійкістю до посухи, а обсяг потреби в опадах під час формування качанів коливається від 450 до 60 мм. Мінімальна температура, при якій можуть існувати сходи, становить -2 градуси. Це ще одна причина, по якій агрономи радять насіння кукурудзи купити.

Особливості вирощування кукурудзи

Запилення здійснюється тільки з допомогою вітру, тому висаджування виконується в порядку суцільного масиву. При реалізації посіву шляхом рядів не можна виключати зниження активності запилення. Якщо ж з технічних причин суцільний масив не представляється можливим, то можна провести ручне запилення. Для цього знадобиться кукурудза, купити яку можна на нашому сайті, і почекати ранку, після чого необхідно струшувати стовбур. Дана процедура проводиться тільки при відсутності вітру. Пам'ятайте про те, що солодка і кормова не розміщується по сусідству, оскільки не можна виключати взаємного запилення, в результаті чого агроном отримає продукцію низької якості і в малих об'ємах.

Рекомендації

Насіння Кукурудзи

Вирішили купити кукурудзу в Україні ціна на неї прийнятна? Тоді пам'ятайте про те, що попередниками цього рослини можуть бути такі культури як боби, ранні овочі, цибуля і огірки. Не рекомендується проводити посів після будь-якого виду капусти. Перед висадкою необхідно дочекатися моменту прогрівання ґрунту до температури +10 градусів. Якщо вам вже пощастило купити насіння кукурудзи, то закладайте їх в грунт, при цьому максимальна глибина становить 8 см. Згідно стандарту, на 10 квадратних метрів припадає максимум 20 грамів зерен.

Гарантувати високу продуктивність на період збирання можна висадкою різних гібридів з інтервалом 2 тижні. Для гарантії гарного врожаю необхідно застосовувати добрива органічної, мінеральної та органо-мінерального походження. Після того як вирішили кукурудза купити, не забудьте збагатити грунт з допомогою мікродобрив. Також пропонуємо до використання кілька видів засобів захисту рослин, які виключають хвороби на всіх стадіях зростання.

Шкідники

Найбільшу загрозу культурі являє совок і лучний метелик. Щоб уникнути шкідливого впливу, пік якого припадає на період кладки яєць, рослина обробляють інсектицидами. Купити оптом кукурудзу – це ще півсправи. Необхідно подбати про створення високого агротехнічного фону, який виключає утворення пухирчастої та летючої сажки – найпоширеніших хвороб в життєдіяльності цукрового виду. Також не можна забувати про правила сівозміни та протруєнні насіння.

Розробка посівних матеріалів

кукурудза ціна

Ні для кого не секрет, що обсяг урожаю залежить не тільки від кліматичних умов, але і від якості насіння. Сьогодні кукурудза  низька ціна в порівнянні з іншими культурами завдяки високій конкуренції на ринку, що змушує багато компаній розробляти нові насіння з високою продуктивністю. При створенні гібридів використовується сировина вітчизняного і зарубіжного виробництва. У більшості випадків експерименти дають позитивний результат, що відчувають на собі пересічні споживачі. Компанія Agro-trade співпрацює зі світовими постачальниками, чия продукція була визнана такими аграрними країнами як Німеччина, Чехія, Франція, Білорусь, і, звичайно ж, Україна. Коли мова йде про таку справу як купити кукурудзу ціна значення не має, але і про цей аспект ми подбали. У нашому каталозі представлені якісні і порівняно недорогі посівні матеріали, які стійкі до навколишнього середовища і характеризуються високою врожайністю. Також продукція має сортову чистоту і невибаглива до догляду. Природно, що левова частка успіху залежить від професійних якостей агронома. Компанія постійно піклується про те, щоб фермери могли купити кукурудзу Україна і радувати готовою продукцією своїх споживачів, отримуючи при цьому значні прибутки від виробництва.

Наші переваги

У штаті Agro-trade працюють професіонали з великої літери, які володіють інформацією про проблеми у фермерському господарстві. Вони знають потреби бізнесменів і прикладають всі зусилля для їх задоволення. Переглядаючи наш каталог, ви можете насіння кукурудзи купити оптимальних сортів гібридного походження. При дотриманні всіх вимог, перерахованих нашими фахівцями, ви отримаєте саме той урожай, який вказаний на упаковці. Купити насіння кукурудзи пропонуємо як новачкам, так і бізнесменам, які пройшли крізь вогонь і мідні труби в аграрній сфері. Не знаєте, які саме види будуть давати хороший врожай у ваших кліматичних умовах? Ця проблема легко вирішується шляхом дзвінка нашим менеджерам. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, ми зацікавлені в процвітанні вашого фермерського господарства. Купить кукурудзу в Україні ціна сьогодні дуже просто. Для цього досить подзвонити по телефону або відправити заявку онлайн. Наша компанія гарантує оперативну доставку у будь-яку точку країни. Боїтеся починати свою справу? Бізнес не любить нерішучості, забудьте про всі ризики і інших моментах. Ми подбали про те, щоб кукурудза ціна була оптимальною, тепер справа за вами!