в корзину

close
Корзина покупок
 

Гумати - ціна в Україні

    Показано з 1 по 16 із 16 (всего 1 сторінок)

Гумати ціни і відгуки

Щоб виростити відмінний урожай будь-якої сільськогосподарської культури, потрібно враховувати багато складових, кожна з яких як ланка в ланцюжку грає свою важливу роль. Таку важливу роль відіграють і гумати, які набирають все більшої популярності серед виробників сільськогосподарської продукції, зацікавлених у збільшенні врожаю, і відповідно - прибутку.

Для стимуляції росту культурних рослин оптимально підійде гумат калію. Самим якісною сировиною для цього препарату є низинний торф, якого в Україні видобувається достатньо для того, щоб забезпечити потреби фермерських господарств всієї країни.

В першу чергу, позитивний вплив гуматів на розвиток кореневої системи культурного рослини відбувається за рахунок наявності в їх складі калієвих і натрієвих кислот. Крім цього, ці препарати мають ряд переваг, серед яких:

  • стимулювання розвитку всіх ґрунтових мікроорганізмів, які в свою чергу надають позитивний вплив на культурні рослини;
  • значне поліпшення структури і якості ґрунту;
  • в грунті набагато швидше утворюється гумус.

Ці препарати позитивно впливають на швидкість укорінення живців розсади - овочевих культур, чагарників і плодових дерев. Причому рідкий гумат можна вносити в грунт або замочувати в робочому розчині коріння рослин перед посадкою.

Практика використання цих препаратів показала, що максимальна ефективність досягається при спільному використанні гуматів і мінеральних добрив, що сприяє значному підвищенню родючості грунтів і вирівнюванню рН.

Інструкція по застосуванню

Для робочого розчину використовувати чисту воду. Налив дві третини бака агрегату і включивши мішалку, долити необхідний об'єм препарату. Після цього бак заповнюється повністю водою. Робочий розчин готовий до застосування.

Крім замочування насіння і живців, щоб стимулювати їх проростання, гумати також використовуються для листової обробки в якості добрива, стимулятора росту і для поливу, щоб підвищити відсоток засвоєння з ґрунту поживних речовин.

У нашому інтернет-магазині за цінами, які одні з найнижчих на українському ринку агрохімікатів, ви можете в будь-який зручний час купити гумати. Залежно від кількості продукції, що замовляється ми пропонуємо придбати гумати оптом і в роздріб.

Якщо виникнуть питання, пов'язані із застосуванням препаратів, оплатою або доставкою, наші співробітники пояснять всі нюанси.