в корзину

close
Корзина покупок
 

Фуміганти

    Показано з 1 по 2 із 2 (всего 1 сторінок)

Купити Фуміганти оптом в Україні

Компанія Agro-trade пропонує купити фуміганти для боротьби з комахами, цвіллю і хворобами. Препарати впливають на шкідників за допомогою виділяється пара або гази. Засоби захисту посівних матеріалів, ґрунту і рослин призначені для використання на складах, в теплицях та в інших нежитлових приміщеннях. Продукт не має яскраво вираженого кольору, а по запаху нагадує карбід або часник. При правильному застосуванні газ рівномірно розподіляється по оброблюваного ділянки. Вплив кошти є настільки сильним, що навіть дерево, картон і спресований матеріал не може захистити шкідників. Результатом хімічної реакції є формування водної алюмінієвої окису порошкоподібної форми. Незважаючи на пряму дію, якість плодів після обробки не погіршується.

Фуміганти

Спосіб застосування

Якщо ви думаєте, що для боротьби з шкідниками досить фуміганти купити, то помиляєтеся. Необхідно також вміти правильно використовувати препарати. Перший етап обробки приміщення – вимірювання показників вологості і температури в шарах матеріалу. На підставі отриманих даних складається карта температур, за допомогою якої визначаються найбільш вразливі місця. Для обробки елеваторів використовується дозатор, а при проведенні робіт на складських приміщеннях і в автомобілях можна застосовувати ручний метод. Фумігація невеликих партій зерна супроводжується рівномірним розподілом хімічної речовини по об'єкту, причому процедуру необхідно провести в короткі терміни. При дотриманні інструкції, зазначеної на упаковці, у комах і гризунів порушуються процеси метаболізму, в результаті чого у шкідників перекривається доступ до кисню. Фуміганти починають діяти через 3-5 діб після початку обробки (за умови, що мінімальна температура в приміщенні становить 15 градусів). Дізнатися точні терміни можна лише при наявності інформації про властивості хімічного продукту, а також про особливості об'єкта і організму шкідників. Після проведення операції фумігант покривається спеціальною плівкою. Незважаючи на проникнення через міцні матеріали, пластикова плівка для фосфіду водню є важким бар'єром. Через 5 діб після експозиції проводиться дегазація приміщення. Як бачимо, на фуміганти ціна невисока порівняно з обсягом користі, яку вони приносять. Заходите в каталог компанії Agro-trade і вибирайте засіб, що відповідає вашим вимогам і умовам зберігання. Для отримання консультації звертайтеся до нас за телефоном.

фуміганти купити

Вибір фумігантів

Фуміганти для зерна дозволяють вирішувати важливу задачу зберігання врожаю. Вибирати препарати потрібно у надійних виробників. Застосування агрохімікатів забезпечує захист від поширених захворювань і шкідників.

Використовуючи фуміганти, потрібно враховувати межа кипіння, властивості діючої речовини, а також те, що вони бувають:

  • нсектицидні;
  • піретрінітние - розроблені на натуральній основі;
  • піретроїдними - на основі синтезованих хімічних речовин.

Обробка препаратом проводиться згідно з інструкцією виробника, використовуючи засоби індивідуального захисту, дотримуючись правил техніки безпеки.

Продаж фумігантів в Україні

Можливість великого вибору агрохімічної продукції дозволяє істотно заощадити.

У нашому інтернет-магазині Agro-Trade замовити фуміганти високої якості можна за низькою ціною. Пропонуємо оптові партії і продаж в роздріб. Гарантується оперативна обробка оформленого замовлення нашими співробітниками. Логістична фірма здійснює поставку товару шляхом протягом декількох днів.

Якщо виникли додаткові питання, напишіть нам в спеціальній формі на сайті або зателефонуйте - консультанти дадуть вичерпні відповіді.