в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння озимої пшениці

    Показано з 1 по 19 із 19 (всего 1 сторінок)

Озима пшениця

Насіння озимої пшениці: КУБУС (1репродукція);СЕЙЛОР (1репродукція);МУЛАН (1репродукція);ГЛАУКУС (1репродукція);АКРАТОС (1репродукція)

Правила застосування насіння озимої пшениці

Компанія Agro-Trade рекомендує придбати насіння озимої пшениці для застосування вирощеної продукції в хлібопеченні, кондитерської та інших напрямках харчової промисловості. По врожайності ця культура поступається лише рісу і перевершує багато рослини за вмістом білка.

Насіння Озимої Пшениці ціна

Характеристики озимої пшениці

При вирощуванні озимої пшениці необхідно враховувати наступні фактори:

  1. Освітлення. Культура любить світло, тому для отримання рясного врожаю корисної пшениці посадка здійснюється переважно в південних регіонах України. Також при інтенсивному освітленні спостерігається глибоке залягання листа кущіння, завдяки чому рослина безболісно переживає зиму.
  2. Тепло. Після того, як ви посадили насіння озимої пшениці, проростання спостерігається при температурі +1-2 градуси, перші сходи з'являються при +15-18. Взимку при сніговому покриві культура витримує до -25 градусів, у його відсутність – промерзає при -17-19 градусів. Навесні діапазон нормальної температури для розвитку культури – від +12 до +15 градусів. Дозріває зерно при температурі від +22 до +25 градусів.
  3. Харчування. Культура живиться добривами, що містять багато фосфору, калію і азоту. Азот необхідний рослині для вироблення білка, а фосфор сприяє засвоєнню азоту і швидкому дозріванню. Калій необхідний пшениці для синтезу білків, а також утворення хлорофілу, вуглеводів та інших речовин, що відповідають за морозостійкість рослини.
  4. Волога. Всі сорти пшениці споживають багато вологи в період вегетації. Ідеальний показник вологості грунту знаходиться в межах 70-75 НВ. Необхідну вологу культура отримує при поливі, дощі і випаданні снігу. Для своєчасних і повноцінних сходів у шарі ґрунту 0-10 см повинно бути мінімум 10 мм продуктивної вологи, для кущення – 30 мм на рівні 0-20 див.

Правила посіву

Посів може виконуватись трьома способами: вузькорядним з відстанню між рядками 7-8 см, перехресним і суцільним рядовим з міжряддями 15 див Посівні матеріали закладаються в ґрунт за допомогою сівалки, глибина загортання грунту залежить від кліматичних умов регіону і коливається в межах від 3 до 8 див.

Норма витрати насіння знаходиться в межах 3-6 мільйон шт/га.

Щоб купити насіння озимої пшениці і не сумніватися в позитивному результаті при дотриманні всіх вимог – звертайтеся в компанію Agro-Trade. Інтернет-магазин доставляє малі і великі партії товару в будь-який регіон України за 1-2 дні і підтверджує якість продукції сертифікатами.

купити насіння озимої пшениці