в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Сої

 • 57141 грн
  Висота рослини

  76,4 см

  Країна

  Канада

 • 18044 грн
  Вага 1000 зерен

  197 грам

  Висота рослини

  85 см

  Врожайність

  более 40 ц/га

  Стійкість до хвороб

  Висока толерантність до всіх видів захворювань.

 • 18667 грн
  Вага 1000 зерен

  130 - 160 г.

  Висота рослини

  80 - 100 см

  Врожайність

  30 - 38 ц/га

  Стійкість до хвороб

  Висока стійкість до всіх видів хвороб.

  Показано з 1 по 3 із 3 (всего 1 сторінок)

Купити сою оптом в Україні

Компанія Agro-trade пропонує представникам бізнесу всіх рівнів купити сою оптом для подальшого вирощування чи використання бобів в харчовій промисловості. У нашому каталозі представлені європейські насіння, адаптовані до кліматичних умов України.

Сприятливі умови

При вирощуванні сої необхідно враховувати показники температури, вологості та освітленості. Пропонуємо розглянути кожен критерій окремо.

Температура

Культура повинна знаходитися в теплі протягом усього часу дозрівання плодів і цвітіння. Прийнятна температура коливається від +20 до +22 градусів. При зниженні показника термометра до позначки +14 градусів рослина відмирає. Для великих фермерських господарств, які вирішили купити сою, ціна не має значення, тому фінансові витрати не позначаться на бюджеті компанії, але не варто забувати про втрачений час. Примітно, що на стадії вегетації культура, менш вимоглива до тепла – на даному етапі вона здатна виживати навіть при невеликих заморозках.

Вологість

купити сою

На проміжку між посівом і цвітінням соя ще витримує посуху. З настанням цвітіння різко зростає потреба у воді, недолік якої може спричинити за собою зниження врожаю. Для запобігання неприємного сценарію необхідно проводити рясний полив. Бажаєте отримувати хороший урожай? Тоді заходьте на сайт компанії Agro-trade, щоб купити сою – Київ (Україна) знаходиться на півночі країни, тому показник вологості тут вище середнього. Представники інших регіонів країни повинні знати, що культура не сприймає сухе повітря, причому особлива чутливість до кисню спостерігається в період формування плодів і цвітіння. Недолік вологи загрожує скиданням квітів і бобів, внаслідок чого зупиняється процес формування нових.

     

Освітлення

Мабуть, соя очолює список культур, вибагливих до світла. При відсутності сонячного впливу стебла збільшуються у довжині, з-за чого падають боби і зупиняється процес формування бічних пагонів.

Підготовка грунту і посів

Ми рекомендуємо купити сою для вирощування на піску, глині і чорноземі, оскільки такі ґрунти є найбільш родючими для бобових рослин. Агрономам необхідно подбати про присутність у грунті калію, гумусу і фосфору, а також забезпечити постійний повітрообмін.

Напередодні посіву грунт вскопуеться, збагачується живильними елементами з розрахунку 40-70 г/м2 і розрівнюється. Розпушування здійснюється максимум за 1 тиждень до посадки.

Паралельно формуються ряди із збереженням дистанції 50 см, а глибина ями не повинна перевищувати 5 см. Рекомендуємо купити сою оптом до березня-квітня, адже посів здійснюється в травні, і до цього часу ціна на товар може зрости на 15%. Перед посадкою не забудьте ретельно зволожити грунт для створення запасу вологи.

Догляд і збір врожаю

купити сою оптом

В рамках боротьби з бур'янами необхідно обробляти посіви компостом, соломою і торфом, який забезпечить тепло грунту. Висока вразливість до шкідників сої спостерігається на перших стадіях дозрівання. При посушливій погоді виконуйте ретельний полив. Ви шукаєте, де купити сою? Ціна на сайті компанії Agro-trade невисока, але при замовленні насіння даної культури додайте також в електронний кошик інсектициди, які відповідають за ліквідацію акаціевій вогнівки і павутинного кліща. Ці представники тваринного світу завдають шкоди як сходу, так і бобам. Збір бобів здійснюється в серпні або вересні. Про настання довгоочікуваного моменту будуть свідчити пожовкле і опале листя. Та й самі плоди дадуть знати про своє бажання опинитися на волі – в такі моменти вони сильно шумлять при струшуванні.

Найчастіше в неприємній ситуації опиняються агрономи, які вирішили купити сою Київ (Україна), оскільки в цьому регіоні початок вересня супроводжується рясними дощами. Незважаючи на любов до вологи, культура не витримує сезонних опадів, внаслідок чого плоди не доходять до останньої стадії дозрівання. Але цю проблему можна вирішити шляхом передчасного викорчовування рослин з метою їх розміщення в сухому приміщенні з хорошою повітрообміном. Така методика навіть полегшує визначення дозрілих плодів. При обліку всіх вищеописаних рекомендацій, у вас буде безліч клієнтів, які бажають купити сою за високою ціною. Для отримання додаткової інформації звертайтеся в компанію Agro-trade.

 

соя ціна