в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Соняшнику Сингента

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 44 (всего 2 сторінок)

Насіння соняшнику від компанії Сингента (Syngenta)

купити Насіння Соняшнику Сингента

Інтернет-магазин Agro-Trade пропонує купити насіння соняшника Syngenta – виробника, котрий займається селекцією гібридів із застосуванням сучасних технологій та правильно підібраних генів. Перед пакуванням продукція проходить ретельний контроль в лабораторії та на полях України. Завдяки такому підходу до виробництва, надані посівні матеріли мають високу урожайність, адаптованість до будь-яких кліматичних умов у Східній Європі, стійкість до хвороб і комах, стабільність та високий вміст олії.

Різновидності насіння

Компанія Syngenta випускає наступні сорти соняшнику:

  1. Класичні гібриди.
  2. Високоолеїнові гібриди.
  3. IMI-гібриди.

Каталог класичних гібридів представлений широким асортиментом насіння із різними термінами дозрівання і адаптованістю до будь-якого регіону в межах України. Найкращу урожайність посівні матеріли демонструють за умови ретельного догляду: своєчасного захисту від шкідників, годування, поливу, дотримання глибини оранки та черги у сівозміні.

При правильному вирощуванні високоолеїнові гібриди містять до 92-92% олії, що є найвищим показником серед усіх видів соняшника. У компанії Сингента насіння часто купують аграрії із США та Франції, де доля олеїнових соняшника складає 95% та 50% відповідно. За показником урожайності такі сорти не поступаються, а в багатьох випадках навіть перевищують класичні гібриди.

Характеристика насіння соняшнику Сингента

Насіння соняшнику Сингента мають високоефективні генетичні показники, дозволяючи рослині реалізувати наявний потенціал. У цьому дуже легко переконатися. Для цього знадобиться лише вивчити всі гібриди, представлені в інтернет-магазині Agro-Trade.

До вибору гібрида потрібно підходити відповідально, адже щоб він показував високу врожайність, варто враховувати особливість кліматичної зони зростання, «найпопулярніші» захворювання, характерні для району висадки тощо. Щоб зробити правильний вибір і купити «правильний» соняшник Сингента, зверніться за консультацією до нашим фахівцям.

При вивченні пропонованих нами гібридів, можна виділити загальні для всіх характеристики. Перш за все, це висока врожайність. З одного гектара можна отримати до 50 ц / га. Не останню роль у виборі сорту грає адаптація до умов, в яких буде вирощуватися соняшник. Показник олійності насіння досягає 50-53%. Соняшник Сингента дуже стійкий до посухи, яка характерна для східних областей України. При цьому, на насіння соняшнику Сингента ціна цілком адекватна і конкурентоспроможна. Вона обов'язково зацікавить вас.

Стійкість до хвороб

Насіння соняшнику Сингента, ціна яких знаходиться на рівні продукції інших виробників, демонструють відмінну стійкість не тільки до шкідливих бур'янів, а й хвороб. Існують такі сорти, які толерантні до пероноспорозу, склеротинії, борошнистої роси і ін. Кожен окремо взятий гібрид в тій чи іншій мірі більш стійкий перед певним списком хвороб. Щоб не помилитися з правильністю покупки насіння, обов'язково ознайомтеся з тим, до яких хвороб вироблений імунітет у того чи іншого сорту.

Рекомендації з висіву насіння соняшнику SYNGENTA

Вирішивши купити насіння соняшнику Сингента, не забудьте ознайомитися з рекомендаціями виробника щодо вирощування того чи іншого гібрида, але є і загальні поради.

За 2 тижні до оранки необхідно виконати обприскування корнеотприскових бур'янів гербіцидами, що відносяться до гліфосатной групі. Осіння обробка спрямована на те, щоб грунт накопичив і зберіг вологу. Традиційна обробка може бути замінена безвідвальної, яка передбачає розпушування на глибину 35 см. Вона призводить до руйнування плужної підошви і хорошою аерації грунту. Що стосується добрив, то їх потрібно вносити в тих кількостях, які відповідають грунтово-кліматичних умов і продуктивності гібрида.

Насіння Соняшнику Сингента ціна

Вас зацікавили посівні матеріали компанії Syngenta? Тоді замовляєте будь-які партії товару в інтернет-магазині Agro-Trade, адже у нашої компанії ціна на соняшник найнижча в Україні. Висока якість та позитивні результати випробовування в наших умовах підтверджується сертифікатами.

 

Купити Насіння соняшника SYNGENTA