в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Соняшнику Сингента

 • 1
 • 2
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 35 (всего 2 сторінок)
(Оцените статью)

Насіння соняшнику від компанії Сингента (Syngenta)

купити Насіння Соняшнику Сингента

Інтернет-магазин Agro-Trade пропонує купити насіння соняшника Syngenta – виробника, котрий займається селекцією гібридів із застосуванням сучасних технологій та правильно підібраних генів. Перед пакуванням продукція проходить ретельний контроль в лабораторії та на полях України. Завдяки такому підходу до виробництва, надані посівні матеріли мають високу урожайність, адаптованість до будь-яких кліматичних умов у Східній Європі, стійкість до хвороб і комах, стабільність та високий вміст олії.

Різновидності насіння

Компанія Syngenta випускає наступні сорти соняшнику:

 1. Класичні гібриди.
 2. Високоолеїнові гібриди.
 3. IMI-гібриди.

Каталог класичних гібридів представлений широким асортиментом насіння із різними термінами дозрівання і адаптованістю до будь-якого регіону в межах України. Найкращу урожайність посівні матеріли демонструють за умови ретельного догляду: своєчасного захисту від шкідників, годування, поливу, дотримання глибини оранки та черги у сівозміні.

При правильному вирощуванні високоолеїнові гібриди містять до 92-92% олії, що є найвищим показником серед усіх видів соняшника. У компанії Сингента насіння часто купують аграрії із США та Франції, де доля олеїнових соняшника складає 95% та 50% відповідно. За показником урожайності такі сорти не поступаються, а в багатьох випадках навіть перевищують класичні гібриди.

Насіння Соняшнику Сингента ціна

Інші переваги високоолеїнових гібридів:

 • Високий вміст вітаміну Е – 45 мг/100 г;
 • При термічній обробці та виготовленні маргарину виділяється мінімум шкідливих транс-жирів;
 • У порівнянні з класичними гібридами насіння зберігається в 4 рази довше.

Інтернет-магазин Agro-Trade пропонує купити насіння соняшника олеїнових гібридів для домашнього вирощування та виготовлення екологічно чистих продуктів харчування, котрі сьогодні користуються великим попитом в США, Канаді та країнах Євросоюзу.

IMI-гібриди виготовляються за технологію Clearfield, котра забезпечує стійкість до щириці, амброзії та інших розповсюджених в Україні одно- і дводольних бур’янів. Окремі різновидності насіння демонструють високу урожайність навіть за умов тривалої засухи.

Вас зацікавили посівні матеріали компанії Syngenta? Тоді замовляєте будь-які партії товару в інтернет-магазині Agro-Trade, адже у нашої компанії ціна на соняшник найнижча в Україні. Висока якість та позитивні результати випробовування в наших умовах підтверджується сертифікатами.

Купити Насіння соняшника SYNGENTA