в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Під Гранстар

    Показано з 1 по 19 із 19 (всего 1 сторінок)

Насіння соняшнику Під Гранстар на посів

Такий соняшник вигідно купувати господарствам, які потребують захисту посівів від широколистих бур'янів. Трибенурон-метил і тіфенсільфурон-метил в складі гранстар відразу вражає листя і коріння бур'янів. Через тиждень вони повністю вмирають. Культура не страждає, тому що наділена геном, стійким до похідних сульфонілсечовин.

На нашому сайті можна купити насіння соняшнику під Гранстар української та зарубіжної селекції від кращих вітчизняних і закордонних виробників. Асортимент поповнюється щомісяця. Ми реалізуємо сертифіковані гібриди і працюємо з перевіреними партнерами.

Характеристика насіння соняшнику ПІД гранстар

Урожай соняшнику повністю залежить від такого важливого чинника як засміченість грунту. Щоб боротьба з бур'янами приносила належний ефект, необхідно застосування гербіцидів. Вони являють собою хімічні речовини, здатні пригнічувати ріст певних видів рослин. Досягти їх повного знищення можна лише при правильному підході до вирощування соняшнику. Одним з головних складових отримання очікуваного результату є внесення гербіцидів у грунт ще до початку посівної компанії. Відзначимо, що для отримання великого урожаю, знадобиться купити насіння соняшника ПІД гранстар, але про це нижче.

Як відповідають українські агрономи, найчастіше соняшник уражається дводольними бур'янами. Знизити їх популяцію можна за допомогою гербіцидів, що володіють широким колом дії. Одним з найбільш популярних хімічних засобів є препарат Гранстар. Його головна перевага полягає в фітотоксичності - він ніяк не відбивається на зернових.

Через високу стійкості соняшнику до згаданого гербіциду, селекціонерам вдалося розробити і використовувати технологію експрес-вирощування, також відому як по Гранстар. До складу препарату входить трибенурон-метил 750 г / кг, до якого не у всіх гібридів є стійкість. Саме тому ми пропонуємо купити насіння соняшнику ПІД гранстар в нашому інтернет-магазині.

Стійкість до хвороб

Гранстар - це стійкий соняшник не тільки до гербіциду, а й до найбільш поширених захворювань соняшника. Все залежить від конкретного сорту, але багато хто з них не бояться фомоза, фомопсису, іржі, борошнистої роси і ін. Перш ніж купити посівний соняшник ПІД гранстар, зробіть правильний вибір на користь того гібрида, який максимально лояльний до зростанню в вашому регіоні.

Переваги насіння соняшнику ПІД гранстар

Якщо взяти соняшник ПІД гранстар, то його ціна нічим не відрізняється від інших насіння, що не стійких до трибенурон-метилу. До переваг варто віднести можливість застосування популярних технік вирощування Експрес і СУМО. Нікуди не поділася стійкість перед хворобами. Крім того, в залежності від конкретно взятого гібрида, вони стійкі перед посухою і сильними вітрами.

Купити Насіння соняшнику Під Гранстар