в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Під ЕвроЛайтінг

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 31 (всего 2 сторінок)

Насіння соняшнику Під Євро-Лайтінг на посів 

Посівний матеріал даного типу розроблявся з урахуванням особливостей гербіциду. Культура стійка до похідних групи імідазолінонів - імізамоксу і імізапіру (основні діючі речовини). Тому, обробляючи однорічні злакові та дводольні бур'яни, ви не ризикуєте пошкодити свій урожай.

Дотримуйтеся рекомендацій виробників, щоб максимізувати прибуток. А ми вам допоможемо доступними цінами. Щоб купити насіння соняшнику під Євро-Лайтінг на нашому сайті, натисніть відповідну кнопку під товаром і дотримуйтесь інструкцій. Зателефонуйте або напишіть нам в чат для онлайн-консультації.

Характеристика насіння соняшнику ПІД ЕВРОЛАЙТНІНГ

Цікаво, що насіння соняшнику під Евролайтінг були виявлені в 1996 році. Це сталося в Канзасі, коли група вчених досліджувала стійкість різних посівів до гербіцидів. Рослини, які вижили після обробки гербіцидом, селекціонери почали схрещувати між собою, поступово отримуючи нові сорти. Говорячи в загальних рисах, такі гібриди отримували традиційним селекційним способом. Ніякої генної інженерії. Зараз все більше фермерів намагається купувати для вирощування насіння соняшнику під Евролайтінг, адже саме згаданий гербіцид часто використовують для боротьби з бур'янами травами.

Гібриди соняшнику стійкі до Евролайтінгу за своїми основними показниками кардинально нічим не відрізняються від інших насіння - тут все залежить від конкретного гібрида. Урожайний потенціал таких сортів знаходиться на рівні 52 ц / га, але стабільний показник - до 40 ц / га. Вегетаційний термін становить в середньому 115 днів. Висота стебла коливається в діапазоні 160-180 см. Деякі гібриди мають довжину кореня 2.2 м. Олійність насіння доходить до 52%. Це допомагає рослині виживати в посушливих умовах. Норма висіву - 55-70 тис. / Га. Посівна одиниця налічує 150 тис. Насіння. Купити насіння соняшнику Евролайтінг варто тим фермерам і господарствам, які знаходяться в посушливих регіонах України. З ними можна отримати багатий і здоровий врожай.

Стійкість до хвороб

Гібриди соняшнику стійкі до Евролайтінгу добре борються з різними хворобами. Кожному окремо взятому сорту не страшний фомопсис, біла гниль, борошниста роса, іржа та ін. Вибираючи насіння для посадкової компанії, враховуйте найпоширеніші хвороби в вашому регіоні, особливості клімату і складу грунту.

Переваги насіння соняшнику ПІД ЕВРОЛАЙТІНГ

Кожен сільгоспвиробник бажає отримувати стабільно високий урожай соняшнику, при цьому, з мінімальними витратами. Це можливо завдяки сучасному різноманітності гібридних культур соняшнику, серед яких не важко буде знайти такий сорт, який буде ідеально виростати в вашому регіоні. У порівнянні зі звичайними насінням, насіння соняшнику Евролайтінг, ціна на який цілком доступна, стійкі до посухи і найбільш поширених захворювань. Головна перевага таких рослин - стійкість до гербіцидів деяких видів.

Насіння соняшнику Під Євро-Лайтінг