в корзину

close
Корзина покупок
 

Гібриди соняшнику стійкі до вовчка (A - G)

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 48 (всего 2 сторінок)

Гібриди соняшнику Стійкі до 7 рас вовчка (A - G)

Вовчок - це дуже поширений на території України паразит, який здатний завдавати шкоди різним культурам. Вона пристосовується до будь-яких умов. Зараз налічується кілька біологічних форм рослини. Завдяки дрібним насінням, паразит без проблем поширюється повітряними потоками. Може приставати до різних культур і сільськогосподарської техніки. При несвоєчасному виявленні вовчка в ґрунті або на землі, вона почне паразитувати на висаджених рослинах. Через те, що в наших регіонах бур'ян досить поширений, агрономи намагаються купувати гібриди соняшнику, стійкі до вовчка.

Перші сорти соняшнику, стійкі до вовчка, вивели в далекому XX столітті, але з часом, рослина пристосувалося і до них. Присутність паразита на культурі призводить до уповільнення її розвитку, забору з нього вологи і різних поживних коштів.

Характеристика насіння соняшнику стійких до вовчка

Вирішивши купити насіння соняшнику, стійкі до вовчка, ви робите правильний вибір, адже врожайність і жирність залежить від конкретного гібрида. Середні показники практично не відрізняються від популярних сортів. Вегетаційний період становить 100-115 днів. Висота рослини може доходити до 170-180 см. Процентний вміст масла в насінні - 50-54%. Урожайність знаходиться на рівні 40-55 ц / га.

Переваги насіння соняшнику стійких до вовчка

Насіння соняшнику, стійкі до вовчка, хороші тим, що ця особливість ніяк не позначається на врожайності, стійкості до засух і сильних вітрів. До того ж, подібні гібриди успішно борються з різними хворобами. При необхідності, інтернет-магазин Agro-Trade допоможе вибрати такі сорти, які будуть оптимальні безпосередньо для вашого регіону.