в корзину

close
Корзина покупок
 

Купити Насіння соняшнику Ціна 2022

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 278 (всего 11 сторінок)

Купити Насіння соняшнику (Соняшнику) - ціна в Україні- тільки Оригінал

купити насіння соняшнику

Компанія Agro-trade рекомендує купити насіння соняшнику оптом рядовим споживачам і фермерським господарствам, які співпрацюють з маслозаводами. У нашому каталозі представлені десятки гібридних сортів високої якості, адаптованих до українського клімату таких як:

 • Нертус
 • Limagrain
 • Pioneer
 • Syngenta
 • Гермес
 • Євраліс

Соняшник являє собою популярну в Україні сільськогосподарську культуру, яка схильна до теплої погоди і стійка до посухи. Тим не менш, в період вегетації потреба у волозі коливається від 300 до 400 мм. Торгівля насінням є вигідним бізнесом, оскільки ціни на соняшник на міжнародному ринку, так само як і попит на продукт – високі.

В якості плоду соняшника виступає сім'я. Як ви розумієте, кількість таких на одному чагарнику обчислюється сотнями. Тенденція вказує на те, що в конкурентній боротьбі перемагають компанії, що віддають переваги гібридних сортів, оскільки вони стійкі до комах і хвороб. Ви можете особисто купити соняшник в Україні і переконається в цьому.

Великий вибір селекцій насіння соняшнику

У розділі представлений величезний асортимент посівного матеріалу від українських і зарубіжних виробників. Покупці інтернет-магазину Agro-Trade можуть вибрати і замовити якісні, що відповідають конкретним вимогам та умовам вирощування сорти та гібриди соняшнику. Кожен з них має свої відмінні риси і ряд переваг. Селекціонери при їх виведенні ставили перед собою одне або кілька завдань, щоб покращити їх характеристики. Виходячи зі своїх потреб, досвіду, способу вирощування, особливостей регіону, можна вибрати фірму-виробника і країну, в якій проводилася селекція насіння.

Стійкість до посухи гібридів соняшнику: від чого залежить

Для південних областей України, крім усього іншого, однією з найактуальніших характеристик є стійкість соняшнику до посухи. Нові гібриди, які виводяться селекціонерами спеціально для регіонів, де протягом тривалого часу спостерігається нестача вологи в ґрунті, пристосовані до таких суворих умов.

Особливість цих гібридів соняшнику в більш потужній кореневій системі, яка в порівнянні з сортами для регіонів, де вологість в ґрунті нормальна, в перші фази росту культурної рослини розвивається інтенсивніше. Це призводить до того, що коренева система досягає довжини 2-2,5 м. З такої глибини культурна рослина отримує достатню кількість вологи для нормального розвитку навіть під час посухи.

Як вибрати гібридне насіння?

Особливість гібридного насіння полягає в тому, що вони були сформовані в результаті тривалих лабораторних досліджень і практичних експериментів. Такі зерна відрізняються можливістю рости і давати хороший врожай в умовах нашого клімату.

Сьогодні агрономи мають можливість придбати насіння соняшнику таких типів:

 • високоолійні;
 • панцирні;
 • низколузжистые;
 • особливі види, що володіють феноменальною стійкістю до посухи.

Як показують спостереження, продуктивність гібридних сортів на 15% вище, ніж класичних. При цьому варто відзначити, що більшість штучно створених насіння мають занижений відсоток вмісту олії.

Вибір швидкості дозрівання

насіння соняшнику

Переглядаючи закупівельні ціни на соняшник, зверніть увагу на період вегетації кожного сорту. За цим критерієм насіння розподіляються на наступні групи:

Скоростигла. Термін дозрівання не перевищує три місяці, а показник маслянистості становить близько трьох тонн з 1 гектара.

Ранньостигла. У таких сортів на дозрівання може піти від 90 до 105 днів, при цьому рівень маслянистості – аналогічний. Якщо ви представите починаючому агрономові прайс-лист, то він скаже, що куплю соняшник ціна на такі сорти – оптимальна.

Середньостигла. Плоди достигають через 100 днів після посіву, а з одного гектара агрономи збирають 3-4 тонни продукції. Показник лужистости коливається від 19 до 22%, маслянистості – від 42 до 52% (на рівні ранньостиглої і скоростиглої групи).

Середньостиглий варіант є найбільш оптимальним. По-перше, ціна на соняшник такого типу прийнятна для агрономів всіх рівнів, по-друге, у цих сортів добре розвинена коренева система і система стійкості до шкідників. На ринку можна зустріти і середньопізні сорти з терміном дозрівання до 4-х місяців, але висока врожайність гарантована тільки при вирощуванні в жаркому кліматі. Заради експерименту можете купити соняшник такого типу, адже за характеристиками він практично не відрізняється від представників попередніх груп.

Вегетаційний період соняшнику

Залежно від сорту і гібриду, періоди вегетації соняшнику можуть відрізнятися. Від цього залежать терміни проходження кожної фази вегетації, через скільки днів відбудеться повне дозрівання, тобто господарська стиглість, щоб починати збір урожаю.

В Україні використовуються сорти і гібриди соняшнику, мінімальний період вегетації яких становить 80 днів, а максимальний – 130 днів. Кожен сільськогосподарський виробник враховує цей важливий параметр, коли вибирає посівний матеріал соняшнику.

Стійкість до шкідників

Велике значення для стійкості культурних рослин до шкідників має наприклад, воскове зовнішнє покриття рослин. Фахівці, які займаються виведенням нових сортів і гібридів соняшнику, ставлять перед собою завдання зробити їх більш стійкими до шкідників. Наприклад, панцирні сорти культури мають міцний шар, який утворюється через кілька днів після цвітіння. Гусениці не можуть прогризти це міцне покриття. Соняшникова міль відкладає яйця і на панцирних сортах соняшнику, але не може пошкодити сім’я соняшника. Харчується тільки листям і кошиком, а це на урожай негативно не впливає.

Стійкість до вовчка

Дуже важливим питанням, на який селекціонери звертають особливу увагу при виведенні нових сортів і гібридів соняшнику, є їх генетична стійкість до вовчка. Цей бур'ян може завдати дуже великої шкоди посівам. Щоб цього не сталося і врожайність була висока, сільськогосподарські виробники використовують сучасні технології вирощування з використанням потужних пестицидів. Однак останнім часом, щоб уникнути накопичення в ґрунті хімічних речовин, все більше фермерів віддають перевагу гібридам соняшнику, які стійкі до максимального числа рас вовчка, і вирощують соняшник традиційним способом.

Стійкість до хвороб

Ще одним важливим фактором, який обумовлює вирощування великого і якісного врожаю соняшнику – наявність у культурних рослин потужного імунітету проти ряду найпоширеніших захворювань.

Високий рівень опірності збудників хвороб в комплексі з агротехнічними способами захисту, а також використанням фунгіцидних протруйників насіння забезпечують відмінну стійкість культурних рослин до захворювань, викликаних патогенними організмами. Більшість виробників пропонують уже протруєне насіння, що дозволяє заощадити час при підготовці до посівної.

Зберігання

Секрет успішного вирощування криється в зберіганні, яке має здійснюватися відповідно до загальних вимог. Плоди не повинні перебувати в приміщенні, де переважає висока вологість і спекотна температура. Якщо ви думаєте, що досить насіння соняшнику купити і залишити їх в очікуванні посіву, то глибоко помиляєтеся. Ігнорування вимог загрожує зміною співвідношення жирів і білків. Ідеальним вважається приміщення з вологістю 7% і максимальною температурою 10%.

Дилетанти поширюють чутки про те, що плоди зберігають свої якості при температурі вище 20 градусів. Теоретично це так, але не можна забувати про розмноження мікроорганізмів в подібних умовах. Хоч ціни на соняшник і невисокі, ви пошкодуєте про нехтування вимогами, оскільки втратите дорогоцінний час. При використанні такого насіння - отримання якісного масла не представляється можливим, що пов'язано з великою концентрацією кислоти.

Ціна на насіння соняшнику

Безумовно, перед тим, як купити насіння соняшника, кожен фермер враховує свої витрати. Тому, від вартості посівного матеріалу залежить рентабельність вирощування і чистий прибуток.

Торгова компанія Agro-Trade зацікавлена ​​в тому, щоб кожен наш клієнт мав можливість купити якісне насіння соняшнику за оптимальною ціною, яка не буде значно збільшувати витрати і дасть можливість отримати гарний прибуток.

Продаж насіння соняшнику в інтернет-магазині Agro-Trade: переваги

Незважаючи на великий асортимент продукції ми постійно працюємо над його розширенням. Крім цього, збільшуємо список виробників. Збалансована націнка за наші послуги, прямі поставки від виробників, оперативна робота всієї нашої команди дають можливість пропонувати насіння соняшнику, ціна на яке нижча, ніж у конкурентів.

Замовивши в нашому інтернет-магазині Agro-Trade товар, ви можете бути впевнені, що замовлення буде швидко оброблено нашими співробітниками і товар доставлений логістичною компанією в стислі терміни.

Основні правила

Для отримання хорошого врожаю необхідно придбати насіння  гібридного сорту і виконати наступні вимоги:

Термін зберігання, за умови максимальної засміченості 2% і дотриманні вологості, коливається від 3 до 6 місяців. Температура повітря при цьому не перевищує +10 градусів.

Насіння повинні бути сухими і чистими, а також попередньо знезаражені (закупівельні ціни на соняшник не включають проведення такої процедури). Плоди зберігаються у тканинних мішках, які розташовуються на дерев'яних піддонах. Промислові насіння чекають своєї черги на елеваторах або складах зі спеціальними умовами.

Сушіння виконується з урахуванням правил протипожежної безпеки, оскільки існує ймовірність виникнення надзвичайного інциденту, особливо якщо ви вирішили купити соняшник оптом та в великій партії. Волокна, розташовані на лушпинні, в ході тертя осипаються на підлогу і поширюються по повітрю – це явище може передувати пожежі.

Компанія Agro-trade постачає тільки чисту продукцію, але немає гарантій того, що в процесі зберігання насіння не накопичать багато сміття. Якою б не була ціна на соняшник, бажано здійснити спеціальну обробку, що виключить виникнення захворювань. Не забувайте доглядати за технологічними комплексами і проводити чищення тари для зберігання. Також перевіряйте продукт на предмет присутності шкідників.

Наступна порада допоможе співробітникам великих компаній. Якщо ви прагнете купити соняшник для зберігання в бункері, то спостерігайте за появою конусо - та пикообразных явищ, які сприяють масовому скупченню шкідників і вологи. Будьте обережні при обробці сировини, призначеної для харчової промисловості: краще зайвий раз перевірити продукт на наявність слідів шкідників, ніж знизити репутацію компанії.

Як бачимо, для отримання якісного насіння необхідно докласти чималих зусиль, але і ціна на соняшник досить низька.

Правила культивування

купити соняшник оптом

Кращі попередники соняшнику – картопля, пшениця (ярова або озима) і овес. Посіву передує ліквідація бур'янів, яка проводиться в осінній час року. На форумах багато агрономів пишуть про те, що незабаром я куплю соняшник, ціна влаштовує, але насторожує необхідність у обробці грунту гербіцидами. Заспокоїмо вас: це не більше ніж профілактична міра для боротьби з шкідниками і хворобами.

При оранці глибина ями коливається від 25 до 30 см, а посіву передує лише мінімальна обробка грунту із застосуванням добрив. Якщо ви вирішили насіння соняшнику купити, то докладіть зусиль для виконання глибокого закладення, оскільки рослина має потужну кореневу систему (довжина варіюється від 1,5 до 5 м).

Що стосується протруйників, то позитивний ефект виробляють тільки комплексні препарати. Не шкодуйте грошей на такі затрати, до того ж закупівельні ціни на соняшник на сайті компанії Agro-trade є дуже низькими.

Рекомендуємо запастися такими ліками:

 • фомопсис;
 • альтерниоз;
 • пероноспороз;
 • жуки черныши;
 • гниль (біла, суха, сіра і фузаріозна);
 • попелиця; дротянки.

Ці засоби ідеально поєднуються з мікродобривами та стимуляторами росту. На соняшник ціна невисока, чим і компенсуються витрати на ліки.

Посів виконується при температурі грунту 10-12 градусів на глибині 5-8 см. Після висадки не забувайте про догляд за ґрунтом, оскільки вашим планам з приводу гарного врожаю і якісної продукції можуть зіпсувати бур'яни, хвороби та комахи.

Ціна на соняшник досить низька, тому описані вище рекомендації пригодяться як професійним агрономам, так і пересічним дачникам.