в корзину

close
Корзина покупок
 

Сербські гібриди соняшнику

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 31 (всего 2 сторінок)

Насіння соняшнику сербської селекції

Інститут сербського міста Нові Сад бере свій початок в далекому 1938 році. Спочатку це був відділ олійних культур, а ось перший в світі гібрид соняшнику зареєстрований в 1978 році. Зараз інститут налічує більше 7000 гібридів. Основні напрямки розвитку селекції - домогтися стійкості до хвороб, підвищенню маслянистості, а також створення сортів, які будуть толерантні до гербіцидів та ін. Важливим є пристосовність гібридів до різних умов зростання.

Соняшник сербської селекції різних сортів має як загальні, так і відмінні один від одного характеристики. До загальних відносять розвинену кореневу систему. Це важливий фактор, адже саме коріння забирають з землі вологу і корисні мікроелементи, необхідні для росту рослини і якісного врожаю. Високий показник олійності так само є характерною рисою для всіх гібридів згаданого виробника. Крім того, сербські гібриди соняшнику в своїй більшості посухостійкі. Чимало і відмінних рис. З основних на перше місце варто поставити технологію вирощування. Ще до переліку входить здатність гібрида протистояти тим чи іншим захворюванням і бур'янам. Перш ніж робити покупку, ми рекомендуємо дізнатися особливості полів вашого регіону - найбільш поширені бур'яни і хвороби, а також до якій кліматичній зоні відноситься регіон.

Характеристика насіння соняшнику сербської селекції

Характеристика - це суто індивідуальний показник для кожного гібрида, але середні значення вивести всі таки можна. Потенціал врожайності знаходиться на рівні 53-55 ц / га. Період вегетації - 105-110 днів. Посівна одиниця - мішок. У ньому налічується 150 тис. Насіння. Висота соняшнику може досягати 170-185 см. Гарна кошик - 180-210 мм. Жирність знаходиться в районі 52%.

Стійкість до хвороб

Багато насіння соняшнику сербської селекції стійкі до таких хвороб як:

  • іржа;
  • біла гниль;
  • вовчок;
  • фомопсис і ін.

Перед покупкою беріть до уваги стійкість вподобаного гібрида до цікавить хвороби.

Переваги насіння соняшнику сербської селекції

Вони складаються в висоті гібридів на рівні 175 см, потенціал врожайності та міцною кореневою системою. Остання здатна проникати вглиб грунту на 2.5 м. Позитивною характеристикою є стійкість до посухи і захворювань. Якщо говорити про кліматичні зони, тобто універсальні насіння і такі, які ідеально підходять тільки до конкретної території, наприклад Південь чи Схід України.