в корзину

close
Корзина покупок
 

Високоолеінові гібриди ціна

  Показано з 1 по 12 із 12 (всего 1 сторінок)

Характеристика високоолеінових насіння соняшнику

У розробці гібридів використовувалися звичні методи, але в такого насіння вміст олеїнової кислоти доходить до 85%. Що стосується лінолевої кислоти, то вона становить всього 15%. До слова, в класичних видах ситуація наступна - процентне співвідношення олеїнової до лінолевої - 30-35% / 48-50%.

Олеїнова кислота є дуже корисною і відноситься до жирних кислот. Її відсутність призведе до порушення обміну речовин в організмі людини. Олеїнові сорти соняшнику мають самий звичайний вид - у них звичні жовті пелюстки, а насіння знаходяться в центрі квітки. Висота стволу може становити 170-180 см. Аграрії люблять високоолеінового соняшнику через невибагливості у догляді і гарної стійкості перед шкідниками та хворобами.

Високоолеінові гібриди соняшнику мають масла з великою кількістю різних вітамінів. Також до складу масла входить антиоксидант, зміцнює імунітет людини і знижує ймовірність виникнення онкології. Він позитивно впливає і на роботу серця. Секрет користі для здоров'я в тому, що дієтичні трансжири призводять до підвищення в організмі ліпопротеїнів, що характеризуються мінімальною щільністю і здатних знижувати рівень холестерину. Все це дозволяє без побоювання застосовувати високоолеінового масла в закладах фастфуду. Ідеальний варіант для приготування фрі-страв.

Що стосується інших показників, то вони наступні. Вміст олії в насінні - не менш 49%. Посівна одиниця - мішок, в якому знаходиться 150 тис. Насіння. За групами стиглості гібриди діляться на среднеранние, середньостиглі та ін.

Стійкість до хвороб

Практично всі насіння високоолеінового соняшнику захищені від 7-ми рас вовчка, фомопсису, склеротинії, борошнистої роси і т. Д. Перед тим як купувати той чи інший сорт, вивчіть всі його характеристики, а також можливість якісного зростання у вашій кліматичній зоні.

Переваги високоолеінових насіння соняшнику

Вирішили купити високоолеінового соняшник? Це правильний вибір з множинним причин. Перш за все - потужна коренева система незалежно від сорту. Це важливо, адже вона здатна витягати вологу з глибин грунту. До позитивних рис належить і товсте стебло, яке запобігає вилягання культури в умовах сильних рвучких вітрів. Урожайність в 30-35 ц / га також робить таке насіння бажаними для окультурення.

Високоолеінові гібриди соняшнику, які можна придбати в інтернет-магазині Agro Trade

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити високоолеіновий соняшник, ціна якого є дуже конкурентоспроможною в порівнянні з іншими сайтами. Поспішайте заощадити на наступних гібридах:

 • СІ Арко;
 • ТУТТІ;
 • СІ експертів;
 • ЛГ 5492 HO;
 • ЛГ 5452;
 • Коломби;
 • ЄС РОМАНТИК;
 • P64HH106;
 • Піонер P64HE118;
 • НК Ферт.

Ми регулярно збільшуємо асортимент, тому не виключено, що вже завтра на цій сторінці будуть представлені й інші, не менш цікаві і врожайні гібриди.