в корзину

close
Корзина покупок
 

Ранні гібриди соняшнику

    Показано з 1 по 12 із 12 (всего 1 сторінок)

Характеристика ранніх насіння соняшнику

Ранній соняшник - це гібриди від різних виробників, які мають врожайність до 3 т / га і високу олійність. Ранні сорти представляють собою гарну альтернативу в тому випадку, якщо аграрій бажає включити в сівозміну культуру з високою рентабельністю, адже не всі сорти встигають дозріти в тих чи інших кліматичних зонах. З цього випливає, що подібні рослини відмінно підходять для північних областей України. Так, можна раніше звільнити поле і підготувати його до висіву ротаційного злаку - озимої.

Ніхто не застрахований від різних стихійних лих, тому ви можете купити ультраранній соняшник для пересіву пошкоджених градом, сильним дощем або ураганом, посівів. До речі, якщо посіяти такі гібриди після збирання озимого гороху, то ви отримаєте ще один урожай на протязі цього року. Погодьтеся, зайва прибуток нікому не завадить. Практично всі ранні сорти варто висіяти до 15-20 липня. У степових районах зробити це не важко. Головне - заплануйте десикацию.

Середній термін вегетації соняшнику становить 90-100 днів. Висота рослин не надто висока - найбільший показник становить 165-170 см. Діаметр кошика спалить складати цілих 24 см. Потенціал врожайності доходить до 52 ц / га. Олійність - 49-53%. Всі показники усереднені, тому для отримання більш докладної інформації потрібно вивчати характеристики кожного конкретного гібрида.

Стійкість до хвороб

Вирішивши купити ультраранній соняшник, не хвилюйтеся за його стійкість до різних захворювань - вона на вищому рівні. Залежно від сорту, соняшник не боятиметься 5 або 7 рас вовчка, фомопсису, септоріозу, борошнистої роси, гнилі та інших хвороб. Ми рекомендуємо не поспішати з придбанням, а уточнити, які захворювання найчастіше пошкоджують соняшникову культуру саме в вашому регіоні.

Переваги ранніх насіння соняшнику

До переваг дуже раннього соняшника посівного відносять порівняно невеликий вегетаційний період. Завдяки йому за один рік можна отримати урожай двох культур - озимих і, безпосередньо, раннього соняшника. До плюсів також варто віднести стійкість до різних захворювань і бур'янів.

Ранні гібриди соняшнику можна придбати в інтернет-магазині Agro Trade

На нашому сайті ви завжди можете купити необхідну кількість посівного матеріалу таких гібридів:

  • Суматра HTS;
  • СІ Честер;
  • СІ Арко (SY ARKO);
  • ЄС Моналіза;
  • ЄС ГЕНЕЗИС.

Є доставка по всій Україні.