в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Ріпаку

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 39 (всего 2 сторінок)

Насіння Ріпаку в Україні оптом за низькою ціною

Компанія Agro-trade пропонує Насіння  Ріпаку ярого та озимого. У каталозі представлені посівні матеріали, що володіють стійкістю до вологи, посухи і комах. Популярність ріпаку пояснюється 50% вмістом олії – за даним критерієм культура поступається лише соняшнику. При цьому насіння здатне витримувати температуру до -20 градусів, що є вагомою перевагою для українського клімату.

Плодах рослини було знайдено застосування в текстильній, миловарній, і харчової промисловості. На європейських дошках оголошень часто зустрічаються повідомлення типу «куплю ріпак оптом», оскільки західні агрономи використовують культуру для виробництва біодизельного палива.

Характеристики

Купити ріпак

Ріпак являє собою невибагливу  у догляді рослину – вона не вимагає постійної освітленості і певного теплового режиму. Культура здатна давати хороший врожай при температурі +1 градус, а процес вегетації спостерігається навіть при осінніх заморозках.

Виробництво плодів вважається дуже прибутковим бізнесом, притому ціна на ріпак – одна з найнижчих серед польових культур. Посів насіння є можливим тільки в умовах середньої і підвищеної вологості, дефіцит якої загрожує зниженням ваги на 25%. Ріпак потребує отримання великих обсягів поживних речовин, тому посів насіння краще здійснювати на сірих лісових ґрунтах і чорноземах. При відсутності такої можливості агроном повинен самостійно підгодовувати рослину мінеральними добривами.

Найчастіше пропозиції про купівлю ріпаку надходять від фермерів, які здійснюють діяльність у лісостепу. В такій місцевості створені ідеальні умови для зростання. При дотриманні правил вирощування, агрономи отримують плоди довжиною від 5 до 10 см. Показник маслянистості знаходиться на рівні 50%, білка – 30%. Сумарна маса 1000 насіння знаходиться в межах від 2,2 до 6,9 грамів. З одного гектара можна одержати 1,5 тонни плодів, але при створенні сприятливих врожайність досягає позначки 60ц/га.

Види ріпаку та застосування

На ріпак ціна залежить від приналежності до групи. Існують два різновиди:

  • яровий – однорічна рослина;
  • озимий – дворічна рослина.

Другий тип має найбільш високий попит за рахунок морозостійкості та можливості використання плодів у приготуванні кормів для тварин.

ріпак ціна

Також на ринку можна зустріти ріпак, який є результатом вдалих лабораторних досліджень. У цьому плані найбільше досягли успіху Канадці, які створили величезну кількість підвидів. Наприклад, ви можете купити ріпак харчового типу, який застосовується у виробництві рослинного масла каноли). Даний продукт відрізняється від традиційного масла низькою кислотністю, тому його споживають люди, які мають проблеми з травленням.

В якості сировинного матеріалу використовуються насіння. Виробничий процес є безвідходним, так як вичавлені зерна відправляються на заводи по виготовленню комбікормів для рогатої терміну і птиці.

Можливо, ви задумаєтеся про купівлю ріпаку, коли дізнаєтеся про те, що рослина вважається ідеальним медоносом. Продукт, який формують бджоли з допомогою даного підвиду, володіє унікальними гастрономічними характеристиками, чим і пояснюється його висока вартість. Переконатися у великій популярності даних ласощів можна за допомогою електронних дощок оголошень.

Не так давно масло зайняло свою нішу в косметології. На ріпак ціна досить низька, але в той же час з його посівних матеріалів можна приготувати гель для ванної. Як показують спостереження, цей компонент володіє заспокійливим, протимікробну та протизапальну дію.

Тепер у вас є всі аргументи для того, щоб приступити до вирощування трав'янистої культури, причому здійснювати таку діяльність можуть як фермерські господарства, так і звичайні дачники. Все, що потрібно для успіху – це купити ріпак на сайті компанії Agro-trade.