в корзину

close
Корзина покупок
 

Рульове Управління МТЗ 80, 82

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
  • Показано з 1 по 27 із 44 (всего 2 сторінок)

Рульове Управління МТЗ 80, 82

Даний вузол призначається для забезпечення руху трактора по прямій траєкторії, а також за допомогою повороту керованих коліс змінює напрямок. Забезпечує прямолінійний рух, зміна напрямку в наслідок повороту керованих коліс.

Основні деталі з яких складається блок рульового управління:

  • Трапеція управління;
  • Рульовий привід;
  • Гідравлічний підсилювач;
  • Механізм керма.

Функцію повороту передніх коліс виконує рульова трапеція. Всі колеса машини повертають щодо точки, яка знаходиться на осі за задніми колесами. За рахунок цього немає бічного ковзання.

Привід механізму керма

Основна функція вузла - транслювати обертання від керма до його механізму та гідропідсилювачу. Для зручного управління та вільного виходу з кабіни передбачено регулювання розташування керма по висоті, поворот і нахил вперед.

Гідропідсилювач керма

Для комфортного і легкого управління встановлюється гідропідсилювач, який під час руху трактора працює коли повертається кермо, в тому числі за рахунок того, що при русі керовані колеса роблять коливання. Він діє в напрямку, який направлено в сторону протилежну повороту, що сприяє руху по прямій, зменшує коливання, які передаються на рульове колесо.

Якщо трактор працює з різними додатковими пристроями, які прикріплюються з боків і спереду, навантаження на передні колеса зростає, і в цій ситуації гідропідсилювач керма набагато полегшує роботу тракториста.

Блокування диференціала

Якщо машина рухається по прямолінійній траєкторії, то муфту блокування включає датчик, який встановлюється на гідропідсилювачі і автоматично блокує диференціал. Для того, щоб розблокувати диференціал, на поворотах датчик вимикає муфту.

Управляється блокування за допомогою важеля, який знаходиться в кабіні, він з'єднаний тросом з маховиком крана датчика.

Для надійної експлуатації рульового управління потрібно періодично перевіряти рівень масла, з'єднання всіх деталей, стежити, щоб не було протікання з'єднань гідропідсилювача, змащувати карданні шарніри, промивати масляний фільтр через кожні 1000 годин роботи.

Купівля запчастин на рульове керування

Оптимальні ціни на рульові колонки і на інші запасні деталі для рульового управління ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Співробітники проконсультують вас по питаннях, що цікавлять, нададуть вичерпну інформацію. Оплата прямо на сайті. Доставка забезпечується в будь-яку точку України.