в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 12 із 12 (всего 1 сторінок)

Ходова частина на МТЗ 80, 82

Ходова МТЗ призначається для пересування машини, вона має форму візки, яка складається з деталей і вузлів за допомогою яких здійснюється рух.

Головні вузли:

  • Задній і передній мости;
  • остов;
  • Задні колеса;
  • Передні колеса.

Остов і полурама

Остов є основою на якій збираються в цілісний блок всі деталі і вузли ходової частини агрегатів. На нього кріпляться вся механізми і необхідний робочий обладнання. Відмінною особливістю остова МТЗ є відмінна жорсткість при відносно невеликій масі. Корпуси зчеплення остова, полурама, коробка передач з'єднуються за допомогою настановних болтів і штифтами. У шворні переднього моста розміщуються циліндричні пружини. Литий брус і два лонжерона з сталевого прокату є основними складовими для виготовлення напіврами, яка служить опорою для двигуна, крім цього на неї кріпиться вісь для передніх коліс.

Передній міст

Спільно з кермом гарантує рух машини. Міст належить до портальному типу: балка розташовується з колесами не на загальній осі. Така конструкція має агротехнічний просвіт, який потрібен, коли обробляються окремі високостеблові культури, що зручно при проведенні сільськогосподарських робіт. Ширина на яку можна розмістити колеса переднього моста регулюється за допомогою телескопічного з'єднання кожухів редукторів. Ширину колії можна змінювати в діапазоні від 1200 до 1800 мм. Передня вісь трактора з'єднана з брусом напіврами за допомогою трубчастої телескопічної балки, якою по суті є вісь хитання. Підвіска, якою обладнаний передній міст має амортизатори, вони пом'якшують удари при русі від нерівностей дороги.

Універсальність МТЗ

Для установки задніх коліс на провідних осях, використовуються клеммовие з'єднання. При такому вигляді кріплення можна змінювати ширину колії від 1400 до 2100 мм. Ходова тракторів спеціально розроблена для застосування в сільському господарстві, де вони широко використовується не тільки на польових, але і на вантажно-розвантажувальних, транспортних роботах.

Купівля деталей на ходову частину

Всі необхідні запчастини для ходової частини МТЗ-80 і МТЗ-82 можна придбати в нашому інтернет-магазині Агро-трейд. Всі деталі мають відповідні сертифікати якості, що є гарантією їх надійної експлуатації. Співробітники фірми проконсультують з питань пов'язаними з купівлею запчастин. Забезпечується доставка в будь-яку точку України.