в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 11 із 11 (всего 1 сторінок)

Запчастини на Трансмісію МТЗ 2022

Навіть на сьогоднішній день, коли в світі існує величезний асортимент техніки для проведення сільськогосподарських робіт, трактора Мінського заводу не втрачають своєї актуальності. Вони впевнено утримують лідируючу позицію в сфері тракторобудування. Для того, щоб переконати вас у цьому, можна сказати про те, що кожен дев'ятий трактор в світі, був проведений на Мінському Тракторному заводі. Велика частина продукції компанії експортується в більш, ніж шістдесят держав світу. Природно, що основними покупцями цієї компанії, стають аграрії і компанії з країн колишнього радянського союзу, але тринадцять відсотків йдуть на продаж в Європу, а близько двадцяти трьох відсотків-в країни по всьому світу.

Крім основного виробництва в Мінську, є філії цієї корпорації в 12 країнах світу. Крім Білорусії, трактора виробляють і в Китаї, Литві та Росії. Для того, щоб завоювати абсолютно всі позиції в агротехніки, виробники почали застосовувати спеціальну політику. Одним з основних її ступенів став випуск енергонасичених машини МТЗ 2022. Їх виробництво захоплює всі ніші, починаючи від різного причіпного і навісного обладнання, до дуже потужних і продуктивних тракторів.

Самим основним призначенням МТЗ 2022, є виконання різноманітних сільськогосподарських робіт. Його багатофункціональність дозволяє використовувати його, як для оранки грунту, так і в якості перевізника вантажів. Крім цього, він виконує також і такі види завдань:

  • Основна оранка
  • Передпосівна обробка землі
  • Посів рослин і культур
  • Проведення робіт по збиранню врожаю
  • заготівля кормів

Крім того, його використовують і в якості тягача по шляхах, де грунт слабонесущих і як транспортувальник при навантажувальних і розвантажувальних роботах.

Трансмісія на МТЗ 2022

Трактор МТЗ 2 022 має синхронізовану КПП двадцять чотири на дванадцять. Його задній міст має шестерні в формі циліндра і за допомогою планетарних кінцевих передач, здійснює автоматичне блокування диференціала на задньому мосту. Крім того, ця модель здатна виробляти автоматичне або примусове включення моста, який знаходиться попереду і є провідним.

Де купити трансмісію на МТЗ 2022

У нашому інтернет-магазині, ви зможете купити запчастини для трансмісії і для інших систем тракторів компанії МТЗ. Доставка здійснюється в будь-яке місто України за короткі терміни.