в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)

Запчастини на Гальмову систему МТЗ 2022

Мінський тракторний завод вже багато десятиліть випускає свою продукцію не тільки на вітчизняний ринок, а й експортує її в країни по всьому світу. Кожна модель проходить ретельну модернізацію перед випуском. Винятком не стала і одна з останніх моделей МТЗ 2022. Завдяки тому, що виробники врахували всі несправності і недоліки в минулих моделях, МТЗ 2022 оснащена усіма необхідними елементами для справної роботи практично при будь-яких умовах. Це одна з останніх розробок цієї корпорації, тому для його комплектації застосовувалися запчастини не тільки виготовлені на Мінському заводі, а й придбані за кордоном. У загальній конструкції вийшов товар високої якості, який не тільки відповідає всім побажанням споживачів, але і Європейським нормам, затверджених по всьому світу.

Виробники випустили кілька моделей МТЗ 2022, кожна з яких має ряд власних переваг і призначається для певних цілей. Але об'єднує їх те, що всі вони відносяться до колісного виду транспорту четвертого тягового класу. Перед тим, як купувати будь-яку модель, обов'язково проконсультуйтеся з менеджером з приводу того, яку саме модель варто придбати для конкретних цілей.

Не дивлячись на те, що додаткові цілі у різних моделей різняться, основне їх завдання-це проведення сільськогосподарських робіт.

  • Трактор використовують в передпосівний період
  • Для посіву сільськогосподарських культур
  • Для збору врожаю
  • Для заготівлі кормів
  • Для транспортування і розвантажувально-навантажувальних робіт

Гальмівна система МТЗ 2022

У цій моделі тракторів МТЗ використовуються основні і стоянкові гальма. Вони мають багато дисків, які здатні функціонувати при повному зануренні в олію. Також вони впливають на задні колеса. Що стосується приводу, то він має гідростатичний профіль і є роздільним. У причіпного обладнання привід працює на пневматику і йде в конструкції з Головне артилерійське управління над гальмівною системою машини.

Де купити запчастини на гальмівну систему МТЗ 2022

На сайті Агро-Трейд ви зможете знайти будь-які запчастини для гальмівної системи МТЗ 2022. Крім того ви знайдете всі деталі на будь-який з тракторів Мінського тракторного заводу. Серед широкого асортименту продукції є саме те, що вам потрібно.