в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 4 із 4 (всего 1 сторінок)

Запчастини на Ходову частину МТЗ 2022

Мінський тракторний завод постійно випускає оновлені моделі, в яких враховуються всі недоліки минулих розробок. Серед асортименту тракторів цієї компанії можна зустріти і МТЗ 2022, який є однією з останніх розробок цієї компанії. Зовсім недавно ця модель взяла почесну премію «Золотий знак якості».

Цю машину відносять до класу багатофункціональних універсальних тракторів, які мають підвищену потужність. Також його зараховують до четвертого тягового класу. Завдяки тому, що трактор здатний працювати з безліччю додаткового обладнання і в комплексі з іншими пристроями, він вважається багатозадачним і неймовірно корисним в будь-якому господарстві. Крім сільгосп робіт, його використовують також і для:

  • фермерських господарств
  • У комунальних цілях
  • При будівництві масштабних об'єктів

Аграрії, які використовують цей трактор, говорять про те, що його потужність дозволяє застосовувати його для кожного етапу підготовки до посіву, посівних процедур і прибирального періоду. Крім того, його можна використовувати і в якості перевізника або навантажувача різних матеріалів. Завдяки тому, що трактор має гарні швидкісними показниками, він здатний швидко перемістити необхідний об'єкт на далеку відстань.

Ходова частина МТЗ 2022

Цей трактор відрізняється максимальною прохідністю, навіть у важкодоступних місцях і дорогах з поганим рельєфом. Крім того, завдяки використанню широкопрофільних шин, рівень навантаження на землю є найоптимальнішим. Чотири колеса на тракторі є провідними. Також завдяки функції автоматичного підключення переднього моста, можна експлуатувати двигун і трансмісію з максимальним навантаженням.

Також трактор цілком реально і просто застосовувати навіть на переувлажненной грунті, завдяки не тільки широким шинам, але і змінною колії в широкому діапазоні. При підключенні додаткового причіпного обладнання, можна вдало долати навіть найскладніші ділянки на грунтових дорогах, завдяки блокуванню.

Де купити запчастини для ходової частини МТЗ 2022

В інтернет-магазині Агро-Трейд ви зможете придбати будь-які деталі на продукцію Мінського тракторного заводу. Крім того, на сайті можна знайти і препарати для обробки рослин, і посівний матеріал.