в корзину

close
Корзина покупок
 

Трансмісія МТЗ 1221

    Показано з 1 по 18 із 18 (всего 1 сторінок)

Трансмісія МТЗ 1221

Вже близько 40 років трактора компанії МТЗ користуються великим попитом у аграріїв з усього світу. Однак найчастіше їх купують покупці з країн СНД. Саме тому дуже актуальними для кожного з них є комплектуючі запчастини на цю модель тракторів. Для того щоб трактор прослужив досить довго, необхідно час від часу проводити ремонтні роботи і замінювати застарілі запчастини. Це допоможе виявити можливу поломку ще до того, як вона встигне показати себе в самий невідповідний момент.

При заміні запчастин слід дуже уважно підійти до цього процесу і найкраще довірити цю справу досвідченому майстрові, щоб він встановив деталь таким чином, який зможе максимально довго перебувати в робочому стані.

У цьому тракторі дуже багато різних систем, які в сукупності дають можливість користуватися трактором максимально ефективно. Крім того, саме ця модель дозволяє використовувати велику кількість навісного та причіпного обладнання, яке максимально збільшить ефективність роботи машини.

Однією з найважливіших систем трактора МТЗ 1221 є трансмісія. Саме завдяки їй відбувається рух трактора на тій швидкості, яка бажана для цієї місцевості. На відміну від інших тракторів компанії МТЗ, на цій моделі більше кінських сил, завдяки чому її можна назвати найпотужнішою.

Коробка передач, встановлена ​​на МТЗ 1 221 механічна. В її комплектацію входять такі деталі:

  • Вали з опорами
  • шестерні
  • Підшипники
  • ущільнювачі
  • Механізм, завдяки якому перемикаються швидкості

Майже всі ці деталі знаходяться в картері коробки і функціонують в умовах високого навантаження. Якщо ви хочете, щоб ця система працювала довго (більше 5 000 мотогодин), то необхідно правильно підібрати силові і кінематичні схеми, матеріали, які будуть витрачатися і паливно-мастильні матеріали. Раніше необхідно було самостійно розбризкувати масло на елементи, однак зараз випускаються моделі з автоматичним змазуванням за допомогою спеціальних насосів.

Де купити запчастини для трансмісії МТЗ1221

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати запчастини на трансмісію і на інші системи МТЗ 1221. Крім того, ми продаємо також запчастини та на інші моделі Мінського заводу, а також кошти із захисту рослин і посівний матеріал.