в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)

Гальмівна система МТЗ 1221

Мінський тракторний завод ще з 1979 року випускає трактори МТЗ 1221. Вони володіють високими показниками якості і мають безліч функцій, які дозволяють застосовувати машину для різних завдань. Але в першу чергу він застосовується для виконання завдань по сільському господарству. Крім цього, його часто використовують для тваринництва, будівництва та виконання міських потреб.

Машина належить до класу 2,0. Його завданням є виконання всіх видів завдань, пов'язаних з сільськогосподарськими роботами, починаючи від підготовки землі під посів, до збирання врожаю. Також важливим завданням для МТЗ 1221 є транспортування різних елементів. На початку посівного періоду його використовують для транспортування насіння і добрив, а також для перевезення засобів по захисту від комах, бур'янів і хвороб. А вже під кінець сезону його використовують при перевезенні дозрілих плодів.

Цей трактор здатний працювати на різноманітних грунтах і при будь-яких погодних умовах, завдяки чому такий популярний не тільки у нас, в країні зі стабільним кліматом, але і в країнах, де дуже холодно або жарко. Трактор і там прекрасно справляється зі своїми обов'язками. Крім того, його можна застосовувати і при сильно пересушеній грунті і, навпаки, при сильно зволоженою.

Також трактор має велику кількість спеціальних пристроїв і вузлів, на які можна приєднувати додаткове навісне або причіпне обладнання, завдяки чому трактор стає дуже універсальним.

Гальмівна система МТЗ 1221

Робочі гальма цієї моделі мокрі, тобто вони працюють при повному зануренні в олію. Також гальмівна система має багато дисків. Гальма монтуються на валах провідних шестерень. Стояночне управління відбувається вручну і абсолютно незалежно.

Якщо говорити про гальма, які розміщені на причепі, то він функціонує за допомогою пневматики. Він також має синхронізацію з основною конструкцією трактора. Для того щоб максимально убезпечити пересування, в тракторі є функція автоматичного блокування коліс, в разі, якщо відбулося роз'єднання зчіпки з машиною.

Де замовити деталі на гальмівну систему МТЗ 1221

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати будь-які запчастини на МТЗ 1221. Ми пропонуємо комплектуючі для таких систем, як:

  • двигун
  • Рульове управління
  • Гальмівна система
  • Трансмісія і ін.

Скориставшись послугами нашої компанії ви отримуєте якісний товар за доступну вартість.