в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 10 із 10 (всего 1 сторінок)

Рульове управління МТЗ 1221

МТЗ 1221 -це універсальний трактор з великою потужністю і універсальними можливостями. Завдяки тому, що на виробництві застосовувалися самі передові технології і якісні матеріали, він і досі користується популярністю по всьому світу. Для українських аграріїв така техніка просто незамінна з кількох причин:

  • Вона здатна працювати при будь-яких кліматичних умовах, що дає можливість працювати з нею на полі в будь-який час року
  • Вона універсальна. Це дозволяє використовувати велику кількість причіпного і навісного обладнання
  • Вона надійна. До сих пір існують трактора, які були випущені в першій партії від виробника, що дає можливість сказати, що при правильному догляді техніка здатна працювати близько 50 років
  • Вона недорога. Не тільки її вартість приваблює покупців, але і вартість додаткових запчастин, завдяки чому ремонтні роботи можна буде проводити недорого.

Крім всіх достоїнств цього трактора, варто відзначити і те, що в порівнянні з іншими тракторами компанії МТЗ, саме ця модель відрізняється великою кількістю кінських сил і, відповідно, потужністю.

Для правильного функціонування і роботи всього трактора, необхідно регулярно проходити огляд всіх його систем і проводити ремонтні роботи або заміни обладнання, в разі необхідності.

Рульове управління МТЗ 1221

Гідрооб'ємне управління необхідно для того, щоб мати контроль над поворотом коліс і для зниження зусилля на провідному колесі при породі машини. Складається ця система з таких деталей, як:

  • Насос-дозатор
  • Гідравлічні циліндри 2 шт
  • насос харчування
  • масляний бак

Для того, щоб здійснити поворот на реверсі, монтують запасну рульову колонку, яка має насос дозатор. Є також і спеціальний кран, який допомагає здійснити перемикання з переднього ходу на реверс. Він встановлюється на екрані повітроочисника. До нього ведуть мастилопроводи від насоса, що подає харчування.

Для того щоб зберегти максимально довге життя вашого трактора, не забувайте регулярно проводити його огляд, змащувати і проводити заміну зіпсованих деталей.

Де купити запчастини на рульове управління МТЗ 1221

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір запчастин не тільки на рульове управління, а й на інші системи трактора МТЗ 1221. Крім того, у нас ви можете знайти запчастини і на інші трактора, а також кошти для захисту культур і посівний матеріал.