в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)

Ходова частина МТЗ 1221

Трактора МТЗ 1221 це дуже потужні і багатофункціональні механізми, які покликані допомагати не тільки в виконання сільськогосподарських робіт, але і для будівництва, тваринництва, лісництва та муніципальних цілей. Якщо порівнювати їх з іншими тракторами цієї компанії, то МТЗ 1221 найпотужніший з всіх. Він має найбільше кінських сил, завдяки чому виконує максимальний обсяг робіт за короткі терміни.

У цьому потужному тракторі є безліч систем, що складаються з окремих деталей. Кожна з цих систем відповідає за конкретні цілі. За допомогою злагодженої роботи всіх механізмів, відбувається робота всієї машини. Для того щоб забезпечити якісну роботу трактора, необхідно час від часу перевіряти кожну деталь на працездатність. Якщо деталь була зламана, слід відремонтувати або замінити її на нову. Такі профілактичні методи допоможуть уникнути проблем з трактором в самий розпал сезону, через що ви можете втратити більшу частину врожаю.

Ходова частина МТЗ 1221

МТЗ тисяча двісті двадцять один володіє переднім приводом. Таке визначення дає зрозуміти, що передній міст машини має редуктори. На балці моста, яка знаходиться попереду, монтується спеціальний противажель, який необхідний для правильної роботи додаткового обладнання. Для такого трактора можна застосовувати додаткове обладнання вагою від 500 до 1000 кілограмів. Його остаточний вага встановлює власник.

Конструкція коліс виглядає таким чином: колеса, встановлені попереду, є провідними. Вони мають маленький радіус, а ті, які знаходяться позаду-побільше. Для того, щоб трактор мав можливість здійснювати маневри і був більш прохідний в важкодоступних місцях і при несприятливому стані грунту, деякі власники подвоюють колеса. Таке доповнення дозволяє не тільки працювати на складних грунтах, а й знизити тиск на землю. Для сільськогосподарських робіт це дуже важливий фактор. При зниженому тиску на грунти не пошкоджується такий важливий родючий шар, що дасть можливість отримати більше врожаю.

Де купити запчастини на ходову частину МТЗ 1221

На нашому сайті ви можете придбати запчастини на такі моделі Мінського тракторного Заводу:

  • МТЗ 80 і 82
  • МТЗ 1025
  • МТЗ тисяча двісті двадцять одна і інші

Крім того, ви можете вибрати і засоби для захисту рослин і посівний матеріал.