в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 8 із 8 (всего 1 сторінок)

Двигун МТЗ 1221

Уже багато років Мінський тракторний завод виробляє трактора МТЗ, вони завоювали заслужену популярність не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу, а й по всьому світу. Їх застосування досить широко, їх використовують для робіт в сільському господарстві, а також і в комунальних цілях, і при проведенні ремонтно-будівельних робіт.

Кожен трактор, що випускається цим заводом, має дуже потужний двигун, а також відрізняється своїм широким функціоналом. МТЗ тисяча двісті двадцять одна відносять до модельного ряду універсальних просапних машин другого класу.

Крім того що у нього багато функцій, які просто необхідні при проведенні сільськогосподарських робіт, він володіє і можливістю приєднувати до себе багато видів причіпного і навісного обладнання, що робить його вкрай універсальним. До числа головних достоїнств цього трактора, можна віднести високу надійність конструкції і його недорогий ремонт, за рахунок низької вартості на запчастини. У порівнянні з зарубіжними аналогами, цей трактор може похвалитися своєю споконвічно низькою вартістю і вартістю комплектуючих запчастин. Однак, варто зазначити, що його якість зовсім не поступається виробникам з Європи.

Двигун на МТЗ 1221

Що стосується двигуна на цей пристрій, то він досить потужний, що дозволяє виконувати велику кількість робіт. Він пристосований до різних паливно-мастильних матеріалів, що також спрощує його роботу і робить її дешевше. Двигун має такі особливості:

  • шість циліндрів
  • чотири такту
  • турбонадув

До його переваг можна віднести також і невелике споживання масла і дизеля. Для багатьох стане приємною новиною і те, що він повністю відповідає всім вимогам по екологічності та безпеки. За своїми параметрами цей двигун нічим не гірше інших зарубіжних аналогів. Його потужність становить 95,5 кВт.

Такі характеристики дозволяють сказати про те, що над створенням цього трактора дійсно постаралися виробники. З досвіду багатьох поколінь можна зробити висновок, що трактора МТЗ досить надійні і довговічні. Варто звернути увагу на те, що для справної роботи трактора, необхідно час від часу проходити огляд і проводити заміну застарілих деталей.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати необхідні запчастини не тільки на МТЗ 1221, але і на інші моделі цього заводу. Зверніться до наших фахівців за допомогою і вони детально розкажуть які саме деталі потрібні для вашого трактора.