в корзину

close
Корзина покупок
 

Запчастини МТЗ 1221

    Показано з 0 по 0 із 0 (всего 0 сторінок)

Запчастини на МТЗ 1221

Сучасний сільськогосподарський ринок щорічно поповнюється новинками, які стають все краще і краще. Однак, трактор Мінського тракторного заводу МТЗ 1221 вже багато років не втрачає своєї популярності серед аграріїв по всьому світу. Це відбувається завдяки продуманій конструкції апарату та якості металу з якого він виготовляється.

На відміну від своїх «братів» МТЗ 80 і 82, цей пристрій набагато більше. Крім того, його можливості ширше, на нього можна встановлювати більш сильне додаткове обладнання. Крім того у нього більше кінських сил, завдяки чому він набагато швидше і могутніше справляється зі своєю роботою. Його застосовують в таких галузях сільського господарства, як:

Рослинництво. Він призначається для обробки рослин добривами і спеціальними засобами для захисту рослин, він може обробляти грунт і застосовується для прибирання. Також він здатний обробляти грунт і заготовляти корми. Крім цього всього, саме його використовують в якості перевізника всіх необхідних препаратів і насіння, а також для перевезення вже дозрілого врожаю.

меліорація

Поливання. Як обробки сухих земель, а також для подачі рідини в спеціальні насоси. Також для осушення територій, які були занадто зволожені.

Застосування трактора можливо на будь-якому вигляді грунту, а також при будь-яких кліматичних умовах.

Крім сільського господарства, МТЗ 1221 застосовується ще і в інших галузях, таких як:

  • Лісне господарство
  • дорожнє господарство
  • Комунальне господарство
  • Як промисловий засіб

Цю модель відносять до другого тягового класу. Крім того, перевагою цієї моделі МТЗ, є те, що він здатний «співпрацювати» з багатьма видами навісного та причіпного обладнання, що робить його просто незамінним. Це також дозволяє максимально використовувати весь його потужний потенціал.

Він має досить просту конструкцію, хорошу продуктивність і надійність. Запчастини до МТЗ тисячу двісті двадцять одна досить недорогі, що дозволяє економити на ремонті трактора. Також він відрізняється і невисокою вартістю на пально-мастильні матеріали.

Такий трактор стане кращим вибором для тих аграріїв, які хочуть отримати якомога більше можливостей за невисоку вартість. А якщо вам знадобилися додаткові запчастини на МТЗ 1221, то їх ви зможете знайти на нашому сайті, за допомогою зручної рядки пошуку. Крім того, ви зможете знайти деталі і на інші трактора Мінського заводу.