в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 7 із 7 (всего 1 сторінок)

Гальмівна система МТЗ 1025

МТЗ 1025- це потужний трактор, який застосовується не тільки в сільському господарстві, а й в багатьох інших сферах, наприклад на лісозаготівлях або роботах з муніципального облаштування міста. Кожна його система-це окрема конструкція, за якою необхідно проводити періодичний догляд. Для того щоб машина прослужила власнику довго і якісно, ​​необхідно періодично проходити ремонт і проводити заміну деяких її деталей.

Гальмівна система на МТЗ 1025

Однією з важливих систем в МТЗ 1025, є гальмівна. Для всіх видів тракторів Мінського Транспортного Заводу, існує наскільки типів гальмівних систем, кожна з яких виконує свої певні функції. Машина не зможе справно працювати, якщо хоча б одна система гальм несправна. В МТЗ є такі системи, як:

  • Робоча гальмівна система-це головна система гальм, яка відповідає за процес гальмування або зниження швидкостей при русі машини
  • Система стояночная потрібна для того, щоб апарат був повністю нерухомий. Вона діє на будь-якій поверхні, навіть на схилах
  • Система допоміжного типу необхідна для того, щоб машина могла підтримувати один швидкісний режим певну кількість часу, коли трактор їде по схилу
  • Якщо ж основна гальмівна система вийшла з ладу, на її заміну приходить запасна

Принцип будь гальмівної системи полягає в певному механізмі, який здатний створювати певний опір при русі трактора. При роботі цього механізму можливе або зниження швидкості, або повна зупинка агрегату. Крім того механізм управляє і проводом, який дозволяє керувати механізмами всіх гальмівних систем при гальмуванні.

Гальма на МТЗ випускаються практично за однією схемою. Для моделі 1025 вони виконані з двох деталей, що з'єднують інші елементи. Такі деталі називають дисками, на них наклеєні спеціальні накладки. Після них є також і два натискних диска, які безпосередньо приєднані до приводу гальм. Також в них є спеціальні гнізда, в яких встановлені розтискні кулі. Вони розташовуються рівномірно по колу всього диска. Для того щоб система справно працювала, не забувайте періодично проводити заміну деталей.

Де купити запчастини на гальмівну систему МТЗ 1025

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати будь-які запчастини для систем тракторів Мінського Транспортного заводу. Доставка здійснюється в будь-яке місто України за короткі терміни.