в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 10 із 10 (всего 1 сторінок)

Рульове Управління МТЗ 1025

МТЗ 1025-це потужний трактор, що випускається Мінським тракторним Заводом. Довгі роки апарати цієї компанії користуються великим попитом в країнах колишнього радянського союзу і по всьому світу. Таку популярність вони здобули завдяки високій якості використовуваних на виробництві матеріалів, які дозволяють тракторам бути дуже довговічними і надійними. Всі системи, встановлені в цій машині, відрізняються високою продуктивністю і економністю споживання палива.

Рульове управління для МТЗ 1025

Рульове управління на МТЗ 1025 дуже просте і зручне. Про це говорить досвід багатьох поколінь аграріїв, які користувалися цим трактором. Коробка передач механічна і має чотири діапазони. Для просування вперед призначено 16 швидкостей. Завдяки їм можна вибирати режим швидкості від 2 до 36 кілометрів на годину. Для заднього ходу також передбачено 8 передач. При такому русі швидкість можна розвинути від 4 до 17 кілометрів на годину.

Трактор має повний привід. Конструкція заднього моста прекрасно реалізується за допомогою блокування диференціала, який працює автоматично. Що стосується переднього моста, то він має модифікації, які стали можливими при посиленні піввісь. Передній привід можна відключити, завдяки чому істотно зменшується навантаження, яка припадає на трансмісію. Також завдяки цьому трактор виходить дуже економним, адже велика кількість паливно-мастильних матеріалів не витрачається.

Зчеплення на коробці передач постійно замкнуте, сухе з двома дисками. Воно необхідне для забезпечення передачі високого крутного моменту, що має значний запас. Гальма в тракторі два- основний і стоячний, їх робота налагоджена паралельно зі схожими пристроями транспортних причепів.

Навішування має три режими і два циліндра, повністю гідравлічна. Вона має ряд переваг, таких як:

  • універсальність
  • Вільний доступ для регулювань і обслуговування
  • Має можливість фіксування навісного обладнання при їх перевезенні.
  • Варто також відзначити, що вона повністю збігається з роз'ємів з апаратами компанії МТЗ, а також з тракторами багатьох інших зарубіжних аналогів.

Де купити систему рульового управління на МТЗ 1025

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати рульове управління на МТЗ 1025, а також інші запчастини на трактори цього заводу. Ви можете скористатися системою пошуку або звернутися до наших співробітників, які з радістю вам допоможуть.