в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 8 із 8 (всего 1 сторінок)

Ходова частина для МТЗ 1025

Наш інтернет-магазин представляє широкий асортимент запчастин на трактори Мінського тракторного заводу. Один з головних і популярних тракторів цієї компанії, це МТЗ 1025. Він знайшов свою популярність завдяки високій якості матеріалів. Це апарат дуже потужний, через що його застосовують не тільки для проведення сільськогосподарських робіт, але і для виконання безлічі інших завдань в тваринництві, лісництві, а також для муніципальних завдань. Він має в основі дуже міцний метал, завдяки чому здатний перевозити велику масу вантажів на собі. Але все-таки основне його призначення, це, звичайно ж, сільське господарство.

Ходова частина МТЗ 1025

Цей трактор складається з безлічі систем і механізмів, які разом допомагають правильному функціонуванню агрегату. Одна з найважливіших систем цього «гіганта», це ходова частина. Вона представлена ​​у вигляді візки, до складу якої входять запчастини та деталі, які при складанні допомагають машині пересуватися. До речі, варто відзначити, що максимальна швидкість, яку здатний розвинути цей апарат, це 36,5 кілометрів на годину. Навіть заднім ходом він здатний їхати до 17 кілометрів. Це одні з кращих показників для тракторів з такою масою. А обсяг його паливного бака дорівнює 156 літрам.

Отже, повернемося до ходової. Головним його елементів, завдяки якому і відбувається рух трактора, це остов. Він є основою всієї системи, саме на нього монтуються інші деталі ходової частини. У остов входять такі елементи, як:

  • корпус зчеплення
  • полурама
  • Коробка передач і заднього моста

Для об'єднання всіх цих елементів використовуються спеціальні болти і штифти для установки. Крім того, перед остова має кручені пружини, що мають форму циліндра. Вони знаходяться в шворні незнаючим моста трактора. Іноді вони встановлюються в шворня переднього ведучого моста.

В ходової системі трактора також є і полурама. Вона виконана з литого бруса зі сталі, а також до них додається два штампованих лонжерона. Для того, щоб з'єднати напіврами з корпусом на задній частині балок є кронштейни. Також є передній брус, які прикріплюються до балок, що йде уздовж. Він використовується для установки додаткових деталей.

Де купити запчастини до ходової частини МТЗ 1025

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати деталі для ходової частини, а також для інших важливих систем в цьому тракторі. Також ми пропонуємо деталі для інших тракторів Мінського заводу.