в корзину

close
Корзина покупок
 
    Показано з 1 по 10 із 10 (всего 1 сторінок)

Запчастини на Двигун МТЗ 1025

Уже багато років Мінський Транспортний Завод випускає найкращі в СНД і в інших країнах світу трактора. Вони користуються великою популярністю, завдяки своїй якості та надійності. Крім того, одним з головних переваг цих машин, є їх довговічність. При правильному з ними зверненні, тобто при своєчасному ремонті і огляді, така техніка може справно служити потребам власника понад 50 років. У порівнянні із зарубіжною технікою, яка має такіж параметри, трактора компанії МТЗ набагато дешевше, але за якістю абсолютно не поступаються аналогам.

МТЗ 1025 трохи більше, ніж його знамениті «брати» МТЗ 80 і 82, завдяки чому такий агрегат можна використовувати не тільки для проведення сільськогосподарських робіт. Його дуже часто використовують на лісопилках, де його допомога стає просто незамінна. Крім того, його можна часто зустріти на дорогах міст, тому що його також часто використовують і для благоустрою вулиць. Наприклад, його застосовують при корчування великих дерев і пнів, а також для обробки грунту.

Ще одним великим плюсом такого великого трактора стало і те, що завдяки якісній технології, яку використовують при виробництві тракторів, його можна експлуатувати при дуже низьких і високих температурних режимах, що дозволяє експортувати товар в багато країн світу, де він також користується небувалою популярністю.

Двигун МТЗ 1025

Двигун МТЗ 1025- це дуже якісний дизель, який має низку переваг. Для власників власного виробництва стане дуже приємною новиною те, що цей двигун дуже економічний, а крім того, зовсім не складний в обслуговуванні, ресурс його довговічний, а вартість доступна.

  • Турбонадув, встановлений на двигуні має потужність в 105 к.с.
  • Середня витрата складає 171 Г.Л.

Головною відмінністю двигуна, встановленого на МТЗ 1025, від імпортних аналогів, є його здатність працювати на будь-якому вигляді дизельного палива, що дуже актуально в умовах постійно зростаючих цін. Мастильні матеріали для двигуна також підійдуть будь-які. Завдяки електрофакельним підігріву забирає повітря, стартерний запуск навіть в люті морози, не стане проблемою для працівників.

Де купити запчастини на двигун МТЗ 1025

Для того щоб придбати запчастини на двигун МТЗ 1025, пропонуємо вам переглянути весь асортимент продукції, яка знаходиться на нашому сайті. Завдяки зручній системі пошуку, знайти потрібний товар не складе труднощів.