в корзину

close
Корзина покупок
 

Запчастини МТЗ 1025

    Показано з 0 по 0 із 0 (всего 0 сторінок)

Запчастини МТЗ 1025

У країнах СНД дуже популярною моделлю тракторів є МТЗ 1025. Це агрегат, що випускається Мінським Транспортним заводом, завоював свою популярність завдяки якості матеріалів, що використовуються при виготовленні продукції та довговічністю трактора. Це апарат тягового класу 1,4 здатний справно працювати в будь-яких кліматичних умовах. Він широко застосовується не тільки в сільськогосподарських роботах, але в будівництві, промисловості лісозаготівельні робіт, а також його використовують і для проведення муніципальних робіт і робіт з благоустрою міста.

Особливості трактора МТЗ 1 025

Всі машини, які випускаються на Мінському Транспортному заводі, мають ряд переваг, які роблять їх просто незамінними. Не виняток і МТЗ 1025. До плюсів цієї техніки можна віднести такі гідності, як:

  • надійність
  • якість матеріалів
  • Економічність витрати палива
  • вартість
  • Простота в управлінні машиною

На сьогоднішній день існує ряд закордонної техніки, яка за своїми параметрами схожа з МТЗ 1025, однак коштують вони в кілька разів більше, завдяки чому МТЗ 1025 дуже полюбили аграрії не тільки країн СНД, але і багато європейських країн. Завдяки тому, що цей агрегат здатний працювати при будь-якій температурі повітря, не складає проблем транспортувати і застосовувати його і в дуже холодних країнах, і в жарких.

Особливості цього трактора дозволяють легко і просто встановлювати на нього будь-навісного та причіпного обладнання, що робить апарат дуже універсальним і багатофункціональним. Саме ця модель лідирує по продажах у багатьох країнах світу.

Трактор має повний привід і дуже потужний двигун, завдяки чому здатний працювати практично в будь-яких умовах. Навіть перезволожений земля не стане проблемою для цього «монстра» сільськогосподарської техніки. При зрошенні грунту він просто чудово справляється зі своїми обов'язками. Крім того, на лісозаготівлях він показує себе краще будь-який інший техніки.

Де замовити запчастини МТЗ 1025

Запчастини на МТЗ 1025 також виготовляються на заводі-виробнику в Мінську, проте в Україні вони представлені компаніями-дилерами, офіційно отримали дозвіл на продаж деталей. Серед широкого асортименту нашого сайту, ви з легкістю знайдете необхідний товар, за допомогою зручної системи пошуку. Якщо ж вам необхідна допомога у виборі, ви можете звернутися до наших співробітників і вони з радістю підкажуть вам, що саме слід встановити на свій телевізор трактора.