в корзину

close
Корзина покупок
 

Добрива для сої

 • 3104 грн
  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Соя, Ріпак, Кукурудза, Соняшник

  Діюча речовина:

  Сірка 10%,магній 3%, мідь 1,5%, цинк, бор, залізо 0,5 %+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти(0,1-0,2%)

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3142 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Кукурудза, Ячмінь, Соняшник, Пшениця

  Діюча речовина:

  Фосфор 26%, Калій 6%, Азот 6%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 2865 грн
  Культури, на яких застосовується

  Кукурудза, Соняшник, Пшениця, Ріпак, Соя, Ячмінь

  Діюча речовина:

  Цинк 6,5%, калій 10%, фосфор 10%

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 1242 грн
  Культури, на яких застосовується

  Зернові,Кукурудза,Ріпак,Цукрові та кормові буряки,Картопля,Капустяні ,Інші овочеві коренеплоди,Полуниця,Плодово-ягідні дерева та кущі,Інші культури

  Діюча речовина:

  N - 300 г/л, SO3 - 26 г/л, MgO - 10 г/л, Fe - 0,3, г/л, Mn - 4 г/л, Cu - 1 г/л, Zn - 0,3 г/л, B - 0,5 г/л, Mo - 0,1 г/л, Co - 0,01 г/л

 • 2040 грн
  Норма витрати на 1га

  1,0 - 2,0

  Культури, на яких застосовується

  Соя, зернобобові ,Кормові трави

  Діюча речовина:

  N - 50 г/л, K2O - 10 г/л, SO3 - 98 г/л, MgO - 40 г/л, Fe - 8 г/л, Mn - 6 г/л, Cu -3 г/л, Zn - 9 г/л, B - 5 г/л, Mo - 0,5 г/л, Co - 0,5 г/л

 • 3138 грн
  Норма витрати л/га

  0,5-1

  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Кукурудза, Соя, Соняшник, Ріпак, Томати, Огірки, Капуста

  Діюча речовина:

  Азот 3%, Калій 3%, Фосфор 3%, Магній 0,1%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини,амінокислоти, органічні кислоти(0,3-1%)

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3036 грн
  Культури, на яких застосовується

  Кукурудза, Ріпак, Соя, Соняшник, Ячмінь

  Діюча речовина:

  В-100 г / л, N

 • 3104 грн
  Норма витрати л/га

  1-2

  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Соя, Ріпак, Соняшник, Кукурудза

  Діюча речовина:

  Азот 30%, Калій 3%, Фосфор 3%,Магній 1,5%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3332 грн
  Норма витрати л/га

  0,5-1,0

  Культури, на яких застосовується

  Кукурудза, Соняшник, Пшениця, Ріпак, Соя, Ячмінь

  Діюча речовина:

  Кремній 20%, Калій 10%,гумати 1 %

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • Краща ціна
  3104 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Ріпак, Кукурудза, Пшениця, Ячмінь, Соняшник

  Діюча речовина:

  Калій 16%, Фосфор 16%,Магній 0,3%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3138 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Кукурудза, Ячмінь, Ріпак, Соняшник, Пшениця

  Діюча речовина:

  Бор 11%, азот 4,6%

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 1219 грн
  Норма витрати на 1га

  1,0-6,0

  Культури, на яких застосовується

  Яблуня, Груша, Інші плодово-ягідні дерева та кущі, Полуниця, Томати, перець, Огірки, Капустяні, Цибульні, Картоплю, інші овочі, Салат, Квасолю, інші зернобобові, Інші с/г культури,Декоративні рослини

  Діюча речовина:

  N - 100 г/л, MgO - 10 г/л, CaO - 180 г/л, Fe - 0,25 м, Mn - 0,1 г/л, Cu - 0,4 г/л, Zn - 0,4 г/л, B - 0,25 г/л, Mo - 0,02 г/л, Co - 0,01 г/л

 • 760 грн
  Діюча речовина:

  "N - 100 г/л, P2O5 - 70 г/л, K2O - 20 г/л, SO3 - 15 г/л, CaO - 10 г/л, Fe - 10 г/л, Mn - 5 г/л, Cu - 2 г/л, Zn - 5 г/л, B - 5 г/л, Mo - 0,5 г/л, Co - 0,1 г/л"

  Показано з 1 по 13 із 13 (всего 1 сторінок)

Для вирощування великого врожаю сої – сільськогосподарської культури, популярність якої серед українських фермерів з кожним роком неухильно зростає, потрібно багато складових. Серед них – своєчасне забезпечення достатньою кількістю мінеральних добрив для сої є фактором, який визначає успіх господарювання.

Кон'юнктура, яка склалася як на міжнародному, так і на внутрішньому ринках робить вирощування цієї сільськогосподарської культури дуже вигідним. Високий рівень популярності обумовлений тим, що соя, завдяки унікальним властивостям, широко використовується в харчовій промисловості для виробництва багатьох корисних продуктів. Також вона є важливим інгредієнтом кормів для сільськогосподарських тварин.

Такі передумови отримання великого прибутку є стимулом для вітчизняних аграріїв, щоб шукати і знаходити нові можливості збільшення продуктивності і зниження собівартості вирощування. Цьому може сприяти купівля в нашому інтернет-магазині добрив для сої за низькою ціною.

Згідно з сучасними даними наукових досліджень, для вирощування 1 ц бобів, культурним рослинам в середньому потрібно близько 8 кг азоту, 1 кг фосфору, 2 – 3 кг калію, 2 кг кальцію, 1 кг магнію.

Дуже важливе значення серед макроелементів має азот, оскільки без нього неможливий достатній набір вегетативної маси. Потреба сої в цьому елементі зростає при переході від однієї фази розвитку до іншої. Максимум споживання культурними рослинами настає в фазу цвітіння і утворення бобів. Цей факт потрібно враховувати і стежити за тим, щоб рослини отримували достатню кількість азоту. В іншому випадку це може негативно відбитися на врожайності. Однак необхідно уважно стежити за тим, щоб не перевищувати дозування препаратів, оскільки буде перевитрата вуглеводів. Якщо азоту рослинам не вистачає, листя набувають блідо-зеленого кольору з відтінком жовтого.

Калій відіграє важливу роль при проростанні насіння, для нормального розвитку стебла, листя і кореневої системи.

Якщо рослинам не вистачає фосфору, то вони будуть ослабленими, запізнюватися в розвитку, тому треба вчасно внести від 50 до 100 кг/га фосфору, в залежності від його концентрації в ґрунті.

Також важливими макроелементами є кальцій, магній та сірка. Так, кальцій необхідний рослинам під час вегетаційного періоду. На гектар його потрібно від 50 до 90 кг.

Без сірки процес синтезу білків не буде проходити в повній мірі, що негативно відіб'ється на розвитку рослин і врожайності. Слід враховувати, що при проведенні посівних робіт добрива під сою повинні бути внесені на 30 – 70% від потреби.

Магній, який є центральним елементом молекули хлорофілу, відіграє важливу роль в процесі фотосинтезу.

Кількість поживних речовин в кожному конкретному випадку визначається після ретельного аналізу ґрунту, а також особливостями сорту, який буде висіватися і виростати, термінами і способами внесення добрива під сою та інше. Для нормального росту і формування бобів цій сільськогосподарській культурі потрібно набагато більше поживних елементів, ніж іншим зерновим і бобовим культурам. Тому так важливо в повній мірі забезпечити ними рослини у відповідну фазу розвитку.

Характеристика мікродобрив для сої

Поряд з макроелементами важливою умовою підвищення врожайності є забезпечення рослин комплексом необхідних мікроелементів, таких як: молібден, кобальт, бор, цинк, марганець, мідь, залізо. Відмінним рішенням буде купити мікродобрива для сої в нашому інтернет-магазині.

Молібден та Кобальт покращують азотний обмін, без них неможливий повноцінний процес синтезу білків. Елементи сприяють посиленню процесу фотосинтезу і азотфіксації.

Бор, цинк і залізо відіграють важливу роль у синтезі білків, вуглеводів, нуклеїнових кислот. Марганець активізує ферментативні процеси.

Мікродобрива для сої по листу останнім часом стають все більш популярними серед сільськогосподарських виробників. Особливістю цих препаратів є те, що діючі речовини знаходяться в хелатній формі. Це значно підвищує засвоюваність, оскільки вони абсорбуються в рослинні тканини, перебуваючи в органічних молекулах, які рослини не сприймають як чужорідні.

Особливості застосування

Добрива для сої вносяться трьома способами:

 • основний;
 • припосівний;
 • позакореневе підживлення.

Правильно приготовлений робочий розчин гарантує високу результативність препарату. Обладнання повинно бути налагоджено так, щоб забезпечити відповідну норму витрати розчину.

Для позакореневого підживлення застосовуються різні рідкі добрива для сої, які у великому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині.

Обробка посівів робиться вранці або ввечері в суху безвітряну погоду при температурі повітря від 10 до 25 °С.

Важливою умовою ефективності використання добрив є внесення у відповідну фазу розвитку і дотримання дозування.

Ефективність застосування

Сучасні препарати, крім того, що вони забезпечують культурні рослини необхідними для повноцінного розвитку макро- та мікроелементами мають ряд важливих переваг, серед яких:

 • активізація зростання в початкових фазах;
 • швидке проникнення і розповсюдження по тканинах рослин;
 • підвищення стійкості культури до екстремальних погодних умов і негативного впливу патогенних мікроорганізмів;
 • збільшення числа квіток;
 • зменшення опадання зав'язі;
 • можливість спільного застосування в бакових сумішах із засобами захисту рослин.

Купити добрива для сої

Сьогодні виробники сільськогосподарської продукції мають можливість вибирати з великого асортименту добрив, в тому числі і для сої. Якість препаратів гарантується відомими вітчизняними і зарубіжними виробниками, з якими ми співпрацюємо безпосередньо, тому ціни у нас набагато нижчі, ніж у конкурентів.

Замовляйте добрива та інші препарати на нашому сайті, вибирайте зручний спосіб оплати. Ми гарантуємо, що товар буде у вас в найбільш стислі терміни. Доставку по країні робить логістична компанія.