в корзину

close
Корзина покупок
 

Добрива для пшениці

 • 2380 грн
  Норма витрати л/га

  0,1-0,3

  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ріпак, Кукурудза, Соняшник, Соя, Картопля, Томат, Буряк, Виноград

 • 2176 грн
  Норма витрати л/га

  1 -1,5

  Культури, на яких застосовується

  Зернові

 • 1882 грн
  Норма витрати л/га

  0,2 - 0,6 л/га

 • 2267 грн
  Норма витрати л/га

  0,5 – 1 л/га

  Культури, на яких застосовується

  Зернові колосові,Ріпак,Кукурудза,Соняшник,Соя (зернобобові), Картопля,Овочі,Цукровий буряк,Сади, ягідники,Виноград

 • 3104 грн
  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Соя, Ріпак, Кукурудза, Соняшник

  Діюча речовина:

  Сірка 10%,магній 3%, мідь 1,5%, цинк, бор, залізо 0,5 %+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти(0,1-0,2%)

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3142 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Кукурудза, Ячмінь, Соняшник, Пшениця

  Діюча речовина:

  Фосфор 26%, Калій 6%, Азот 6%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 2026 грн
  Норма витрати л/га

  1 - 2 л/га

  Культури, на яких застосовується

  Зернові

 • 3138 грн
  Норма витрати л/га

  0,5-1

  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Кукурудза, Соя, Соняшник, Ріпак, Томати, Огірки, Капуста

  Діюча речовина:

  Азот 3%, Калій 3%, Фосфор 3%, Магній 0,1%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини,амінокислоти, органічні кислоти(0,3-1%)

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 971 грн
  Норма витрати на 1га

  1,5-3,0

  Культури, на яких застосовується

  Соняшник, Кукурудза, Зернобобові, Ріпак, Цукровий буряк, Плодово-ягідні, Овочеві

  Діюча речовина:

  В (бор-етаноламін), 100 г/л

 • 3104 грн
  Норма витрати л/га

  1-2

  Культури, на яких застосовується

  Пшениця, Ячмінь, Соя, Ріпак, Соняшник, Кукурудза

  Діюча речовина:

  Азот 30%, Калій 3%, Фосфор 3%,Магній 1,5%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3332 грн
  Норма витрати л/га

  0,5-1,0

  Культури, на яких застосовується

  Кукурудза, Соняшник, Пшениця, Ріпак, Соя, Ячмінь

  Діюча речовина:

  Кремній 20%, Калій 10%,гумати 1 %

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • Краща ціна
  3104 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Ріпак, Кукурудза, Пшениця, Ячмінь, Соняшник

  Діюча речовина:

  Калій 16%, Фосфор 16%,Магній 0,3%,Сірка 0,3%,Залізо 0,2%+гумінові речовини, амінокислоти, органічні кислоти

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 3138 грн
  Культури, на яких застосовується

  Соя, Кукурудза, Ячмінь, Ріпак, Соняшник, Пшениця

  Діюча речовина:

  Бор 11%, азот 4,6%

  Країна

  Україна (ТД Гермес)

 • 1504 грн
  Норма витрати л/га

  1,0-3

  Діюча речовина:

  бор, 150 г/л (бор-етаноламін)

 • 860 грн
  Норма витрати л/га

  1,5-5,0 л/га

  Діюча речовина:

  Азот( N 45 г/л);Фосфор (P2O5 65 г/л);Калій (K2O 45 г/л);Сірка (SO3 35 г/л);Цинк (Zn 8г/л);Мідь (Cu 8 г/л);Марганець (Mn 6 г/л);Залізо (Fe 6г/л);Бор (B 6г/л);Молібден( Mo 0,15 г/л);Кобальт (Co 0,05 г/л)

 • 1406 грн
  Показано з 1 по 18 із 18 (всего 1 сторінок)

Пшениця по праву називається основною сільськогосподарською культурою України. Згідно з даними статистики, щорічно пшеницею в цілому засівається близько 7 мільйонів гектарів. Оскільки культура є однією з найбільш затребуваних на світовому і внутрішньому ринках, це є відмінним стимулом для вітчизняних фермерів активно займатися її вирощуванням.

Першочерговим завданням для сільськогосподарських виробників є підвищення продуктивності культури, поліпшення якості врожаю. Це можна вирішити, якщо скористатися послугами нашого інтернет-магазину і купити добрива для пшениці, вибравши відповідний препарат з великого асортименту.

Для того, щоб культурні рослини інтенсивно розвивалися від фази до фази, їх потрібно своєчасно і в повній мірі забезпечити необхідними макро- і мікроелементами, які містять відповідні добрива під пшеницю. Практика показує, що максимальний економічний ефект при вирощуванні сільськогосподарських культур може бути досягнутий, якщо строго дотримуватися термінів внесення і дозування препаратів.

Урожайність і якість вирощеного зерна безпосередньо залежать від наявності поживних речовин, якими забезпечуються посіви протягом всього періоду вирощування. Мало використовувати нові інтенсивні сорти, яким потрібні багаті на мінеральні речовини ґрунти, також необхідно подбати про збалансування системи харчування культурних рослин, щоб максимально реалізувати їх генетичний потенціал.

Згідно з даними досліджень, щоб виростити 1 ц озимої пшениці треба 2,4 – 3,5 кг азоту, 1,0 – 1,5 кг фосфору, 2,0 – 2,6 кг калію, 0,5 кг кальцію, 0,5 кг магнію, 0,4 кг сірки. Крім цих речовин потрібні залізо (25 г), марганець (8 г), цинк (6 г), мідь (1 г) і бор (1 г). Всі ці елементи містяться у відповідних мікродобривах на пшеницю, які розроблені в зручних для застосування формуляціях. Кожен макро- і мікроелемент бере участь у багатьох процесах, які забезпечують повноцінний розвиток культурних рослин.

Характеристика мікродобрив для пшениці

Головна відмінна риса мікродобрив, які використовуються фермерами для підгодівлі пшениці, – хелатна форма діючих речовин, що дає можливість включити необхідні для культурних рослин поживні елементи в біохімічний процес відразу після обприскування посівів.

Мікроелемент, який входить до складу рідкого добрива для пшениці, знаходиться всередині своєрідної «капсули» – органічної молекули. Рослини не реагують на них як на чужорідні речовини. За рахунок цього вони легко абсорбуються в рослинні тканини. Таким чином, хелатуючий агент допомагає перевести елементарні хімічні елементи до біологічно-активних сполук, які швидко і легко засвоюються культурними рослинами з мінімальними витратами енергії.

Хелатні добрива є відмінним стимулятором для інтенсивного розвитку кореневої системи, особливо в ранні фази. Також їх використання допомагає підвищити врожайність пшениці на 10 – 20%, при цьому істотно підвищується якість зерна.

Незважаючи на те, що рослини потребують невеликої кількості мікроелементів, без них не зможуть нормально протікати ряд важливих процесів, такі як: азотний обмін, коригування активності ферментів, фотосинтез.

Мікроелементи, які входять в добрива для озимої пшениці, сприяють підвищенню рівня опірності культурних рослин несприятливим факторам, які можуть виникнути в будь-яку фазу розвитку. Наприклад, вони істотно поліпшують стійкість до екстремальних температур, тривалої посухи, вилягання, зміцнюють імунітет до грибкових захворювань.

Особливості застосування

Добрива під озиму пшеницю застосовуються по оптимальній системі харчування, яка складається з наступних етапів:

 • під час основного обробітку ґрунту;
 • при посіві;
 • під час вегетації.

При проростанні і появі сходів вносяться азотні, калійні і фосфатні добрива. Фосфор особливо важливий в цей період, оскільки його брак неможливо заповнити в наступні фази росту, що може привести до уповільнення дозрівання. Калій вноситься до посівних робіт.

Фаза активного росту, яка настає навесні, потребує, щоб рослини були забезпечені достатньою кількістю макро- і мікроелементів. Для цього робляться як кореневі, так і позакореневі підживлення.

Оскільки навесні культурні рослини починають заново вкорінюватися вторинною кореневою системою, відчувають фізіологічний стрес, без мікроелементів ніяк не обійтися. Всього за сезон мікродобривами посіви рекомендується обробляти три рази: перші два – з метою підвищення врожайності, а третій – для поліпшення якості. Фази поєднуються з обробками фунгіцидами та регуляторами росту. Однак не поєднуються з гербіцидами, оскільки їх діючі речовини інтенсивніше проникають в рослинні тканини.

Відмінний результат буде досягнутий в тому випадку, якщо робочий розчин приготувати правильно, використавши чисту воду, щоб на засмічувалися форсунки обприскувача і застосувати, дотримуючись рекомендованої норми витрати.

Для того, щоб проводити позакореневе підживлення, у нас з великого асортименту препаратів можна вибрати відповідні добрива для пшениці за низькою ціною.

З огляду на те, що кількість елементів живлення, які засвоюються через кореневу систему досить обмежена, оптимальним рішенням є комбінування різних способів внесення добрив.

Ефективність застосування препаратів

Практика застосування добрив і зростаюча популярність серед сільськогосподарських виробників є неспростовними доказами їх результативності. Серед основних переваг препаратів можна назвати наступні:

 • корекція мінерального живлення при несприятливих погодних умовах;
 • підвищення якості зерна;
 • сприяння раціональному використанню вологи в ґрунті;
 • можливість використання в бакових сумішах із засобами захисту рослин;
 • прискорює дозрівання;
 • зміцнює імунітет.

Купити добрива для пшениці

Величезний асортимент, який ми пропонуємо, дає можливість кожному зацікавленому покупцеві підібрати відповідні препарати для забезпечення культурних рослин в повній мірі комплексом макро- та мікроелементів.

Наша торгова компанія безпосередньо співпрацює з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками. Це дає можливість пропонувати вам добрива для пшениці за ціною, яка нижча за середньоринкову.

Зручний інтерфейс нашого сайту дозволяє легко підібрати потрібний товар. У будь-який час замовляйте все, що вам потрібно для вирощування сільськогосподарських культур, вибирайте зручний спосіб оплати. Ваше замовлення буде оперативно опрацьовано нашими співробітниками. Логістична компанія, з якою ми співпрацюємо, робить швидку доставку по країні.

Зв'язатися з нами можна в чаті на сайті або телефоном.