в корзину

close
Корзина покупок
 

Фунгіциди від хвороб рослин

 • 200 грн
  Культури, на яких застосовується

  Троянди (відкритого грунту), буряки цукрові, яблуня (сіянці, саджанці), чорна смородина, виноград

  Діюча речовина:

  Беноміл 500 г/кг

 • 200 грн
  Культури, на яких застосовується

  Яблуня, Груша, Персик, Картопля, Томати

  Діюча речовина:

  Діфеноконазол 250 г/л

 • 79 грн
  Культури, на яких застосовується

  Огірки, томати, кабачки, капуста (закритий грунт), яблуня, груша, виноград, аґрус, чорна смородина, троянди

  Діюча речовина:

  сірка, 800 г/кг

 • 110 грн
  Культури, на яких застосовується

  Озима пшениця, ярий ячмінь, буряки цукрові, виноградники і яблуня

  Діюча речовина:

  Флутриафол 250 г/л

 • 120 грн
  Культури, на яких застосовується

  Полуниця, Виноградники, Яблуня, Груша, Вишня, Черешня, Абрикос, Слива, Персик, Газони

  Діюча речовина:

  Ципродиніл, 750 г/кг

 • 290 грн
  Культури, на яких застосовується

  Томати, картопля, цибуля

  Діюча речовина:

  Флуазинам, 500 г/л

  Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)

Фунгіциди від хвороб рослин для саду та городу

Фунгіциди для саду використовуються переважно для винограду. Посадити молоду лозу, після чого отримати приголомшливий урожай-завдання не з легких. Щоб впоратися з нею, необхідний набір певних знань і наявність досвіду. Крім того, ця справа займає велику кількість часу. Саме тому, власникам виноградників варто з усією відповідальністю підходити до кожного етапу вирощування  рослини.

В першу чергу, важливо вибрати дійсно якісний посівний матеріал, необхідно щоб він був здоровий. Якщо ви купите рослину вже заражену, то вона не тільки не зможе розвиватися самостійно, але і здатна заразити інші пагони. Це загрожує загибеллю всіх саджанців. Якщо так сталося, що така біда трапилася з вашими рослинами, то на допомогу вам прийдуть спеціальні препарати для захисту рослин від різних захворювань, які називаються фунгіциди.

Такі засоби здатні не тільки захистити від хвороб здорові рослини, якщо застосовувати препарат в профілактичних цілях, але і вилікувати ті пагони, які вже встигли заразитися хворобою. Проти таких потужних препаратів не здатні встояти навіть найпоширеніші і сильні віруси, включаючи грибки. Серед таких захворювань:

Борошниста роса, в тому числі і помилкова

 • Чорна плямистість
 • Гниль будь-якого виду
 • Антракноз і інші

В які періоди виконується обробка

У перший раз варто обробити ваші рослини тоді, коли інкубаційний період був завершений, і можна сказати, що прогнози на одужання сприятливі. Крім того, лоза повинна бути відростила більш, ніж на 20 сантиметрів після зими. Головним фактором, який вказує на необхідність обробки, стає поява перших ознак, які вказують на появу інфекції. Зазвичай це проявляється в наявності масляних плям на листках рослини.

Крім того, навіть якщо ознак хвороби виявлено не було, варто провести обробку з метою профілактики. Така обробка допоможе аграрію виростити здорове і міцне рослина, яке зможе встояти перед будь-яким видом хвороб.

Друге обприскування необхідно провести для профілактики в той момент, коли бутони вже формуються. Це відбувається десь за тиждень до початку цвітіння. Фунгіциди для саду допоможуть позбутися від небажаних захворювань і зробити рослина максимально стійким до різного роду хвороб.