в корзину

close
Корзина покупок
 
  Показано з 1 по 4 із 4 (всего 1 сторінок)

Гербіциди Аріста: характеристика

Турбота про майбутній урожай обов’язково передбачає захист посівів від бур'янів. Якщо вчасно не вжити належних заходів, то більша частина врожаю може бути втрачена. Поряд із різними агротехнічними методами, які використовуються для боротьби з бур'янами, доцільно застосовувати спеціальні агрохімічні препарати, наприклад, гербіциди Arista. Ці препарати виробляються за світовими стандартами якості та екологічної безпеки. Багато українських виробників сільськогосподарської продукції на практиці переконалися в їх ефективності.

Відмінні характеристики гербіцидів Аріста, перш за все, забезпечуються якісними діючими речовинами в оптимальних пропорціях, серед них:

 • флукарбазон натрію;
 • клетодим;
 • пропізохлор;
 • кломазон.

Комбінація речовин з різними механізмами впливу дає можливість значно розшити спектр бур’янів, які винищуються.

Принцип дії

Дія препарату на бур’яни залежить від групи, до якої він належить.

Гербіциди, які вносяться в ґрунт до сходів, утворюють захисний екран, що створює сприятливі умови для культурних рослин у перші фази розвитку.

Контактні препарати винищують бур'яни при попаданні на їх поверхню. Вносяться до сходів, в міжряддя, після збирання врожаю або коли поле під паром.

Системні препарати проникають в тканини рослини, поширюються по ним. Ефективні проти однорічних і багаторічних бур'янів.

Коли проблема встановлена ​​і визначені способи її усунення, вибрати необхідні для цього гербіциди Аріста і замовити їх не складе ніяких труднощів.

Переваги гербіцидів Аріста

Для того, щоб препарати були конкурентними на ринку, виробник веде системну роботу над поліпшенням їх параметрів. Це дає можливість українським фермерам, які вирішили купити гербіциди Аріста, переконатися, що препарати мають ряд переваг, серед яких:

 • гнучкість у застосуванні;
 • відсутність фітотоксичності до культури;
 • пролонгована захисна дія;
 • застосування на великій кількості культур;
 • відсутність обмежень у сівозміні.

Застосування

Яким би ефективним не був той чи інший препарат, якщо його використовувати неправильно, то результат буде незадовільний. Щоб цього не сталося, потрібно його правильно застосовувати. Для приготування робочого розчину використовувати чисту воду, щоб не засмічувалися форсунки агрегату для обприскування. Не перевищувати дозування препарату і витрату робочого розчину. Обробку проводити в тиху суху погоду, допустима швидкість вітру – 5 м/с, температура – 15-25 °С. Дотримуватися правил техніки безпеки.

Купити гербіциди Аріста в інтернет-магазині Agro-Trade

Кожен, хто зайде на наш сайт, з великого асортименту засобів захисту рослин може підібрати найкращий варіант. При цьому з'являється можливість заощадити бюджет, оскільки у нас можна купити гербіциди Аріста за ціною, набагато нижчою, ніж в середньому по ринку.

Після оформлення, замовлення відразу надходить на обробку, і вже через кілька днів товар буде у вас. Логістична компанія робить доставку до будь-якого регіону України. На ваші питання відповідаємо в спеціальній формі на сайті або по телефону.