в корзину

close
Корзина покупок
 

Фунгіциди Для Сорго

 • FMC
  4250 грн
  Культури, на яких застосовується

  Пшениця яра та озима,Ячмінь ярий та озимий,Жито,Буряк цукровий,Виноград,Яблуня

  Діюча речовина:

  флутриафола - 250 г/л

  Показано з 1 по 1 із 1 (всего 1 сторінок)

Фунгіциди для сорго: характеристика

Українські фермери почали більш активно сіяти відносно нову для нашої країни сільськогосподарську культуру – сорго. В першу чергу, популярність сорго останнім часом збільшилась через зміни кліматичних умов. На сьогоднішній день культуру вирощують не тільки як корм для забезпечення потреб тваринництва, але й для виробництва зерна, яке реалізується на внутрішньому ринку і відправляється на експорт.

Захист посівів від ряду захворювань, викликаних грибковими інфекціями, забезпечується відповідними фунгіцидними препаратами. Перед тим як купити фунгіциди для сорго, рекомендується ґрунтовно вивчити їх характеристики.

До складу препаратів входять діючі речовини, які мають різні механізми впливу на патогени, такі як:

 • блокування процесу поділу ядер клітин;
 • припинення дихання;
 • суттєве зменшення спороношення;
 • блокування росту міцелію.

Фунгіциди зміцнюють імунітет культурних рослин, підвищують стійкість до посухи, покращують якість врожаю.

Особливості застосування

Щоб не завдати шкоди рослинам, потрібно суворо дотримуватись дозування препарату, рекомендованої виробником. Крім цього, важливим етапом підготовки до обприскування посівів є приготування робочого розчину, який потрібно використовувати протягом доби. При обробці стежити, щоб витрачався оптимальний обсяг робочого розчину і при цьому поверхня культурних рослин рівномірно змочувалась.

Обприскування посівів проводити в суху і безвітряну погоду, оптимальна температура повітря – від 15 до 25 °С.

При роботі з агрохімікатами обов'язково використовувати засоби індивідуального захисту і строго виконувати правила техніки безпеки.

Купити фунгіциди для сорго в інтернет-магазині Agro-Trade

Метою діяльності нашої торгової компанії, крім прибутку, є забезпечення сільськогосподарських виробників якісними препаратами, в тому числі і фунгіцидами для сорго, ціна на які не буде обтяжувати бюджет господарства, сприятиме підвищенню рентабельності і збільшенню прибутку.

Замовити фунгіциди для сорго в нашому інтернет-магазині можна в будь-який зручний час. Наші співробітники оперативно оброблять замовлення, а логістична компанія в стислі терміни доставить його вам в будь-яку точку України. На всі додаткові запитання поставлені нам, ви обов'язково отримаєте відповідь, якщо зв'яжетеся з нами зручним для вас способом.