в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Картоплі

    Показано з 1 по 17 із 17 (всего 1 сторінок)

Купити Насіння Картоплі поштою

Фермери, власники приватних домоволодінь і дачники, які вирощують картоплю, стикаються з проблемою виродження сортів. Для того щоб її уникнути і отримувати стабільно високі врожаї необхідно регулярно замінювати посадковий матеріал. Компанія «Агро-Трейд» реалізує насіння і бульби картоплі, а також засоби догляду за ним. Якщо вам необхідно купити насіння картоплі, то ви можете зробити вже зараз на нашому сайті. Це одні з найпростіших способів отримати відмінний урожай. Ви можете перевірити це на власному досвіді.

Правильний посадковий матеріал – запорука успіху

купити насіння картоплі

У нас можна придбати картоплю на посадку, як у вигляді бульб, так і у вигляді насіння. Ми пропонуємо ультраранні, ранні, середні та пізні сорти селекції різних країн. Реалізоване нами сортове насіння картоплі відрізняеться гарною якістю, стійкістю до більшості захворювань, високою врожайністю.

Бульбову картоплю для посадки можна придбати в фасованому по 18-20 кілограмів вигляді. При великих об'ємах покупки ми здійснюємо доставку своїм транспортом у межах Кіровоградської області. Купити насіння картоплі у нас можуть мешканці будь-якого населеного пункту України, так як також можлива доставка «Новою поштою», «Делівері», «Інтайм», «Гюнсел», ви також можете вивезти товар зі складу самостійно.

Також можна придбати насіння картоплі поштою. Такий спосіб придбання садивного матеріалу більш економічний. Пакетик з насінням нового сорту дасть можливість отримати не менший урожай, ніж садіння бульбами, але при цьому обійдеться дешевше. Насіння картоплі набагато простіше зберігати, ніж бульби, адже вони займають менше місця і зовсім не псуються. Точно також їх простіше доставити. Висадка картоплі насінням дає можливість краще зберегти їх сортові особливості. Варто відзначити, що урожай, отриманий з насіння, можна буде використовувати не тільки для приготування їжі, ці бульби можна буде посадити на наступний рік. Протягом наступних 5-7 років вони зможуть давати відмінну врожайність і збережуть смакові особливості сорту. Якщо ви будете вирощувати розсаду з насіння, то варто пам'ятати про те. Що вона може бути піддана захворюванням, цього можна уникнути, якщо застосовувати спеціальні препарати, які також є в нашому магазині.

Вибирайте у нас картоплю для посадки

Кожен господар знає, картопля з якими характеристиками йому потрібна. На нашому сайті ми даємо зрозумілі описи всіх наявних у нас в продажі сортів, кожне з них доповнено фотографією бульб. Це дає покупцеві найбільш повне уявлення про товар, який він буде купувати. Якщо ж у вас виникають сумніви в правильності власного вибору, то достатньо зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів. Якщо ж ви замовите зворотний дзвінок, а для цього необхідно лише ввести у відповідну графу номер свого телефону, наші співробітники передзвонять вам протягом найближчих тридцяти секунд, і ви зможете отримати необхідну вам інформацію.

Отже, якщо ви зацікавлені в одержанні гарного врожаю картоплі, то розумно звернутися в компанію «Агро-Трейд» і придбати посевмат у вигляді бульб або насіння. Ми продаємо якісну продукцію вітчизняної та іноземної селекції за доступними цінами пропонуємо вам зручні варіанти оплати і доставки.

Насіння Картоплі