в корзину

close
Корзина покупок
 
  Показано з 0 по 0 із 0 (всего 0 сторінок)

Насіння поштою овочів

Кожна весна для українців починається з пошуку насіння. Навіть ті, хто живе в квартирі, відчувають спокусу придбати насіння ампельних або кімнатних рослин. А що вже говорити про дачниках і огородниках?

Багато з них роблять ставку на запаси насіння власного виробництва. Але далеко не завжди ці насіння виправдовують очікування земле власника.

Причин, за якими небажано використовувати власні насіння, кілька:

 • поширеність гібридів, а не сортів рослин. Гібриди успадковують кращі якості обох сортів, які застосовувалися для їх виведення. Але наступне покоління вже не показує тих результатів, на які розраховує огородник;
 • вирощування кількох поколінь рослин на одному і тому ж місці сприяє накопиченню хвороботворних мікроорганізмів, які вражають насіння і надають згубний вплив на схожість насіння, так і на отриманий в результаті всіх зусиль урожай.

Купівля насіння у професійних селекціонерів істотно підвищить показники врожайності.

Де купувати насіння?

Безпосередній доступ на дослідні станції і насіннєві господарства мають небагато.

На ринках і в багатьох кіосках вміст упаковок насіння не завжди відповідає обіцяному продавцями вмісту.

Тому оптимальним виходом стає рішення купити насіння овочів поштою на сайті солідної компанії.

насіння поштою овочів

Переваги покупки насіння в інтернеті:

 • Великий вибір культур, сортів і гібридів, у тому числі новітніх зарубіжних розробок.
 • Висока якість посевмата.
 • Можливість консультації з фахівцями при виборі насіння.
 • Доступні ціни.
 • Оперативна доставка в будь-яку точку України.

Особливо вигідно купувати голландське насіння овочів поштою.

Голландія – досить багата країна, щоб вкладати кошти в селекцію, яка приносить кошти не в найближчій, а в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

Науковий підхід і увага до кожної дрібниці призводе до того, що голландські компанії вирощують тисячі сортів насіннєвого матеріалу кожної культури, і популярність насіння, які імпортують з Голландії, з кожним роком зростає у всіх країнах Європи і Азії.

Адже виробники насіння в Нідерландах не просто виводять високоврожайні сорти, які комфортно почуваються в нашому кліматі. Високу схожість цьому насінню забезпечує спеціальна обробка. Мова йде про калібрування – порожніх і нежиттєздатних насіннин в пакетиках немає практично ніколи. У препаратах, якими обробляють насіння, присутні фунгіциди, що забезпечують здоров'я молодих рослин, мінеральні добрива, які дадуть гідний імпульс на ранній стадії розвитку.

Як вибрати магазин насіння овочів поштою?

Насіння овочів поштою надсилають багато реалізаторів, але не всі надають товар високої якості.

Ознаками гідного постачальника стануть:

 • Великий асортимент продукції;
 • Партнерські стосунки з багатьма відомими компаніями;
 • Готовність надавати великі партії продукції, адже великі сільгоспвиробники, які цікавляться оптовими партіями товарів, ретельно перевіряють інформацію про своїх постачальників.

Всім цим вимогам відповідає компанія «Агро-трейд», яка пропонує широкий спектр послуг і товарів – ми готові вислати насіння овочів поштою (як невеликі партії товару, так і опт, як поширені сорти і гібриди, так і унікальні), надаємо широкий вибір засобів захисту рослин і добрив.

А наші менеджери із максимальною увагою вислухають всі побажання, щоб максимально задовольнити потреби замовника.

купити насіння поштою овочів