в корзину

close
Корзина покупок
 

Українські гібриди насіння

    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Насіння соняшнику української селекції

Україна - це один з основних постачальників якісної соняшникової олії на ринки європейських держав. По всій території країни засівають до 70% посівних площ, а їх валовий урожай складає близько 80%. За кілька останніх років селекційно-генетичними інститутами, які працюють спільно з приватними інвесторами, вдалося вивести на вітчизняний ринок насіння соняшнику української селекції. Їх кількість становить до 50 різних видів. Завдяки використанню інноваційних методів, з оригінального вихідного матеріалу, отримують насіння наділені цінними властивостями. Якщо заглибитися в історію, то перший український селекційний сорт вивели в 1927 році.

Характеристика насіння соняшнику української селекції

Залежно від сорту, соняшник може бути стійкий до гербіцидів групи з вмістом трибенурон-метилу, сульфанілсечовини і багатьом іншим. До речі, гібриди соняшнику української селекції, також як і сорти зарубіжних виробників, відповідають існуючим стандартам. Для повного дозрівання в середньому необхідно 108-115 днів. Урожайність доходить до 40-45 ц / га. Важливим показником є ​​олійність. Вона становить 50-53%. Незалежно від вподобаного сорту, перш ніж купити насіння соняшнику української селекції, потрібно визначитися з місцем висадки і кліматичною зоною. При виборі невідповідного гібриду, ви не отримаєте очікуваного врожайності.

Стійкість до хвороб

Також як і рослини інших виробників, українські гібриди захищені в тій чи іншій мірі від безлічі хвороб - більш конкретно можна сказати після вивчення окремо взятого сорту. У загальних рисах можна сказати, що соняшник стійкий до різних рас вовчка, іржі, борошнистої роси, гнилизни і ін. Присутній толерантність до фомозу і фомопсису.

Переваги насіння соняшнику української селекції

Гібридні насіння, виведені українськими селекціонерами, відмінно підходять для кліматичних зон нашої країни. Якщо будуть враховані всі рекомендації по вирощуванню і зведені до мінімуму негативні чинники, що впливають на олійну культуру, урожай перевершить всі очікування. До головних позитивних сторін відносять стійкість до захворювань, підвищена масличность і гідний урожай.