в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику ТД Гермес

    Показано з 1 по 6 із 6 (всего 1 сторінок)

Купити Насіння соняшнику від насіннєвої компанії ТД Гермес

ТД-Гермес це ексклюзивний сертифікований виробник, унікальних гібридів соняшнику. У 2016 році насіннєва інспекція України внесла компанію в національний реєстр. Відповідно, ТД-Гермес забезпечила необхідний рівень ізоляції посівів для гібридизації культури і присутність кваліфікованих семеновод на них, пройшла всі необхідні перевірки та апробації. У власній лабораторії завдяки спеціалізованому обладнанню фахівцям компанії вдалося вивести стійкі гібриди, які не бояться посухи і класичних хвороб, таких як: фомопсис, вовчок або іржа. Завдяки цьому насіння соняшнику марки ТД-Гермес можна вирощувати в будь-якому регіоні України. Крім того, всі вони демонструють високу врожайність і ви можете вибрати гібрид будь-якої системи обробітку: ClearField, SUMO або класику.

Йдучи в ногу з часом, компанія постійно модернізує свої потужності, що дозволяє продукції конкурувати з провідними світовими виробниками. На заводі встановлюються імпортні машини обробки насіння і подальшої калібрування. Подібні заходи прискорюють процес отримання посівного матеріалу зі збільшенням його якості.

Характеристика насіння соняшнику ТД Гермес

Насіння соняшнику Гермес прекрасно підходять для посіву в будь-якому регіоні України. На початкових етапах спостерігається прийнятна інтенсивність розвитку. Всі гібриди стійкі до вилягання і осипання, добре переносять посуху. Завдяки селікціонним робіт, соняшник практично не боїться соняшникової молі і появи іржі. Спостерігається хороша стійкість відразу до декількох рас вовчка. Навіть якщо грунт має низьку якість, спостерігається хороша врожайність. Що стосується генетичних потенціалів, то він знаходиться на рівні 43-45 ц / га. Насіння можуть бути удобрені або оброблені фунгіцидами, що підвищує їх опірність проти хвороб і бур'яну. Коренева система досягає до 2 метрів. Якщо знадобиться вносити гербіциди в суху погоду, соняшник ТД Гермес добре перенесе цю процедуру.

Стійкість до хвороб

Соняшник ТД Гермес всіх гібридів високо адаптований для зростання в різних кліматичних умовах, де поширені різні захворювання. Якість вирощеної культури прямо пропорційно залежить від стійкості гібриду до основних хвороб цієї культури. Так, насіння соняшнику Гермес не бояться:

  • несправжньої борошнистої роси;
  • фомоза;
  • фомопсису та інших хвороб.
Крім цього, соняшник бореться з бур'янами, не дозволяючи перешкоджати зростанню і правильному розвитку насіння.

купити насіння соняшнику богдан