в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Соняшнику Піонер

  Показано з 1 по 25 із 25 (всего 1 сторінок)

Якісне та урожайне насіння соняшника Піонер (Pioneer)

Перед тим як купити насіння соняшника Піонер, пропонуємо ненадовго поринути в історію компанії. Pioneer – корпорація, заснована у 1926 році міністром сільського господарства США. Це була перша компанія, котра займалась селекцією та створенням гібридів культур.

Фірма поступово нарощувала зв’язки за кордоном та шукала нові ринки збуту продукції. Наприкінці 80-х років корпорація перетнула кордон УРСР та провела ряд успішних експериментів з вирощування кукурудзи. Американці були задоволені отриманими результатами та ухвалили рішення щодо будівництва заводу з кондиціювання насіння. Перше підприємство було розташовано у Рівненській області та введено в експлуатацію в 1989 році. Завдяки йому українські аграрії отримали змогу купити соняшник і кукурудзу високої якості та за доступною ціною.

В 1998 році «Піонер» заснував представництво у Києві. Новостворена фірма виготовляла посівні матеріли не лише кукурудзи, а й соняшника. В 2010 році американсько-українське співробітництво сягнуло нового рівня – в селі Любарці, що на Київщині, був збудований науково-дослідницький центр, оснащений сучасними технологіями. Завдяки встановленню інноваційного обладнання та підбору кваліфікованих спеціалістів сьогодні компанія виготовляє продукцію високої якості.

Особливості продукції

У компанії Піонер насіння в Україні найурожайніше. Продукція, представлена в каталозі Інтернет-магазину Agro-Trade, має сертифікати якості та зберігається на складах згідно з вимогами американської компанії.

Посівні матеріали користуються великим попитом в країнах Євросоюзу, що обумовлено наступними причинами:

 1. Універсальні терміни дозрівання. Пропонується насіння ранньої та середньої стиглості.
 2. Урожайність. При вирощуванні в ідеальних умовах продуктивність складає 60-65 ц/га, в Україні середній показник складає 30 ц/га, що майже в 2 рази вище, ніж у вітчизняних виробників.
 3. Заощадження коштів. На насіння соняшника «Піонер» ціна найнижча у порівнянні з продукцією інших компаній.
 4. Олійність. Насіння майже наполовину складається з олії, тому здебільшого використовується у промисловості.
 5. Легкий догляд. Посівні матеріали Pioneer стійкі до високих температур, хвороб та комах, не піддаються осипанню та характеризуються хорошим самозапиленням. Завдяки правильно підібраним генам культура не потребує багато часу на догляд.

Щоб купити соняшник від компанії Pioneer, звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину Agro-Trade. Наші клієнти мають змогу скористуватись найзручнішим поштовим сервісом та сплатити за товар будь-яким способом. 

Характеристика насіння соняшнику PIONEER

Гібриди соняшнику піонер налічують десятки видів, кожен з яких має свої певні переваги. Незалежно від сорту, одна посадкова одиниця складається з 150 тис. Насіння. Середня вага - 11 кг. Компанія Піонер пропонує насіння соняшнику, які можна розділити на 3 основні категорії:

 • • ранньостиглі з періодом вегетації 90 днів. З огляду на невеликий термін проростання, продуктивність таких сортів знаходиться на рівні 2 т / га;
 • • середньостиглі - дозрівають за 100 діб. Вони добре справляються з хворобами і мають кращу продуктивність;
 • • пізні. В середньому, вегетація триває 110 днів - стільки необхідно для появи перших сходів. Облдают високою врожайністю - до 4 т / га.

Насіння компанії Pioneer, завдяки маслянистості, яка досягає рівня 50%, в основному беруться для виробництва соняшникової олії.

Стійкість до хвороб

Щоб гібриди могли показувати високу врожайність, вони повинні бути стійкими перед різними видами хвороб. Перш ніж купити насіння соняшника Піонер, вивчіть їх характеристики або зверніться за допомогою до наших менеджерів. Не буде зайвим дізнатися, які хвороби соняшнику є найпоширенішими безпосередньо у вашій місцевості. Основними і найбільш небезпечними вважаються:

 • • фомопсис;
 • • біла гниль;
 • • вовчок.

До речі, гібриди на генному рівні стійкі до 5-7 рас вовчка.

Переваги гібридів PIONEER

В інтернет-магазині Agro-Trade можна купити насіння соняшнику Піонер самих різних сортів. У порівнянні зі звичайними соняшниками, рослини згаданого бренду мають потужний стебло, надзвичайно стійкий до вилягання навіть при сильному вітрі. До позитивних сторін відносять потужну кореневу систему, здатну пристосовуватися до регіонів, де спостерігається тривала посушлива погода. Важливим є високий потенціал врожайності та жирність насіннячок. Вирішивши придбати насіння соняшнику Піонер, пам'ятайте, що ціна цих рослин повністю відповідає якості підсумкової продукції.

 

купити насіння соняшника піонер