в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння Соняшнику Піонер

    Показано з 1 по 25 із 25 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Якісне та урожайне насіння соняшника Піонер (Pioneer)

Перед тим як купити насіння соняшника Піонер, пропонуємо ненадовго поринути в історію компанії. Pioneer – корпорація, заснована у 1926 році міністром сільського господарства США. Це була перша компанія, котра займалась селекцією та створенням гібридів культур.

Фірма поступово нарощувала зв’язки за кордоном та шукала нові ринки збуту продукції. Наприкінці 80-х років корпорація перетнула кордон УРСР та провела ряд успішних експериментів з вирощування кукурудзи. Американці були задоволені отриманими результатами та ухвалили рішення щодо будівництва заводу з кондиціювання насіння. Перше підприємство було розташовано у Рівненській області та введено в експлуатацію в 1989 році. Завдяки йому українські аграрії отримали змогу купити соняшник і кукурудзу високої якості та за доступною ціною.

В 1998 році «Піонер» заснував представництво у Києві. Новостворена фірма виготовляла посівні матеріли не лише кукурудзи, а й соняшника. В 2010 році американсько-українське співробітництво сягнуло нового рівня – в селі Любарці, що на Київщині, був збудований науково-дослідницький центр, оснащений сучасними технологіями. Завдяки встановленню інноваційного обладнання та підбору кваліфікованих спеціалістів сьогодні компанія виготовляє продукцію високої якості.

Особливості продукції

У компанії Піонер насіння в Україні найурожайніше. Продукція, представлена в каталозі Інтернет-магазину Agro-Trade, має сертифікати якості та зберігається на складах згідно з вимогами американської компанії.

Посівні матеріали користуються великим попитом в країнах Євросоюзу, що обумовлено наступними причинами:

  1. Універсальні терміни дозрівання. Пропонується насіння ранньої та середньої стиглості.
  2. Урожайність. При вирощуванні в ідеальних умовах продуктивність складає 60-65 ц/га, в Україні середній показник складає 30 ц/га, що майже в 2 рази вище, ніж у вітчизняних виробників.
  3. Заощадження коштів. На насіння соняшника «Піонер» ціна найнижча у порівнянні з продукцією інших компаній.
  4. Олійність. Насіння майже наполовину складається з олії, тому здебільшого використовується у промисловості.
  5. Легкий догляд. Посівні матеріали Pioneer стійкі до високих температур, хвороб та комах, не піддаються осипанню та характеризуються хорошим самозапиленням. Завдяки правильно підібраним генам культура не потребує багато часу на догляд.

Щоб купити соняшник від компанії Pioneer, звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину Agro-Trade. Наші клієнти мають змогу скористуватись найзручнішим поштовим сервісом та сплатити за товар будь-яким способом. 

купити насіння соняшника піонер