в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Nuseed

    Показано з 1 по 9 із 9 (всего 1 сторінок)

Насіння соняшнику НУСІД

Соняшник Нусід - це гібриди, здатні виростати в різних кліматичних зонах. Фахівці прагнуть підвищувати не тільки харчову, а й інші цінності насіння. За нетривалий час свого існування, американська компанія має підрозділи в багатьох країнах, що займаються розробкою різних сортів з якісними показниками. В процесі селекції враховуються найбільш популярні технології виробництва і обробки насіння перед посадкою. Все це дозволяє адаптувати їх до різних грунтів і кліматичних зон. Всі існуючі на даний момент гібриди соняшнику Нусід поділяють на такі класи:

  • класичні;
  • під Евролайтінг;
  • SU-гібриди.

Також вони діляться на лінолеві, кондитерські та високолеінові.

До речі, гордістю компанії є кондитерські насіння соняшнику Nuseed. Їх дуже легко відрізнити від інших сортів за забарвленням насіння - вона має чорні та білі смуги. Головна особливість кондитерського соняшнику складається в високому врожаї, який може досягати олійного рівня. Його використовують для виробництва халви, тортів і інших виробів.

Характеристика насіння соняшнику НУСІД

Як і сорти від інших виробників, насіння НУСІД мають свої певні характеристики, що відрізняються за показниками в залежності від сорту. Пропонуємо ознайомитися із середніми значеннями якісних і «технічних» показників. Переважна більшість гібридів відноситься до середньоранньої групі стиглості. Вегетаційний період знаходиться на рівні 105-115 днів. Потенціал врожайності доходить до 53 ц / га. Висота рослин коливається в діапазоні 145-190 см. Що стосується місткості масла, то вона досягає рекордних 60%.

Стійкість до хвороб

Соняшник Нусід кожного конкретного гібрида найбільш стійкий до певних хвороб. У перелік захворювань входить дзига, біла гниль, фомопсис і ін. Перед покупкою посівного матеріалу, дізнайтеся про найпоширеніші хвороби соняшнику в вашому регіоні. Це допоможе отримати результат, що перевершив будь-які очікування.

Переваги насіння соняшнику NUSSED

Ми настійно рекомендуємо купити насіння соняшнику Нусід тільки тієї селекції, яка підходить для вирощування у вашій місцевості. Як і гібриди інших виробників, культура демонструє стабільно високий урожай, відмінну здатність до боротьби з різними хворобами, великий відсоток вмісту олії і т. Д.