в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Мей Агро

    Показано з 1 по 9 із 9 (всего 1 сторінок)

Насіння соняшнику Мей Агро

Насіння соняшнику Мей Агро виготовляє відома турецька насіннєва компанія. Виробник забезпечує створення близько 100000 т зерна для посіву щорічно. В останні роки посівмат даного бренду отримав широку популярність в Україні. Гібриди, представлені фірмою, характеризуються відмінною стійкістю до вилягання, добре протистоять ряду патогенів.

Популярні різновиди і терміни їх вегетації

Купити насіння соняшнику Мей Агро наші клієнти можуть в економічних упаковках. Посівний матеріал забезпечить здорові і надійні рослини з коротким періодом дозрівання. Серед затребуваних варіантів можна назвати такі:

  • Армада (від сходів до збору врожаю - 112-115 днів);
  • Рейна (100 - 102 днів);
  • Сирена (110 - 112 діб);
  • Метеор (91 - 95 діб) і ін.

В асортименті присутні переважно ранньостиглі і середньостиглі сорти. Вибрати оптимальний варіант можна в нашому каталозі.

Переваги гібридів

Кожен із запропонованих варіантів гарантує швидкий стартовий розвиток. Культури не страждають під час посух і виявляють толерантність до 8 рас вовчка. Урожайність може становити близько 50 ц/га.

Ціна на насіння соняшнику Мей Агро в нашому інтернет-магазині доступна як фермерам середньої руки, так і великим агрохолдингам. Замовити товари можна на сайті, або зателефонувавши менеджеру. Доставка покупок здійснюється в усі населені пункти країни.