в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Euralis

    Показано з 1 по 22 із 22 (всего 1 сторінок)
(Средний рейтинг 5 Всего 1 оценок)

Насіння соняшнику Euralis Semences (ЄВРАЛІС СЕМАНС)

Euralis – європейська компанія, історія якої перевищує 80 років. Інтереси підприємства досить різнобічні – це і французький лідер виробництва фуа-гра, і розробник різноманітних гібридів. Компанія представлена в безлічі країн, її філії діють навіть в такий досить закритій країні, як Китай.

Для нашої країни найбільш актуальною продукцією цієї компанії є посівний матеріал.

В Україні ТОВ «Євраліс семенс Україна» представлено з 2010 року. Підприємство не тільки пропонує європейські насіння, але і, що важливо, проводить досліди. Це означає, що покупцям пропонують тільки ті гібриди, які пройшли перевірку в нашій кліматичній зоні, до того ж місцеве виробництво дає можливість придбати елітний районований посевмат.

Контроль якості виробництва посівного матеріалу в Україні ідентичний тим процедурам, яке проходять насіння в Європі. Калібрування, лабораторний контроль складу насіння на всіх етапах виробництва, випробування схожості, протруювання сучасними препаратами – всі ці процедури дають змогу отримати вітчизняний посівний матеріал того ж якості, що і європейський.

У каталогах Euralis – насіння кукурудзи, сої, сорго, ріпаку і найпопулярнішою в Україні культури – соняшнику. Цей посевмат стане запорукою феноменальних врожаїв. Наприклад, генетичний потенціал запропонованих гібридів соняшнику досягає 5 тонн насіння з гектара, при цьому багато гібриди не тільки стійкі до агресивного впливу паразитів, але і виступають фітосанітарами.

Насіння соняшнику Euralis