в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Євраліс

 • 1
 • 2
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 43 (всего 2 сторінок)

Насіння соняшнику Euralis Semences (ЄВРАЛІС СЕМАНС)

Euralis – європейська компанія, історія якої перевищує 80 років. Інтереси підприємства досить різнобічні – це і французький лідер виробництва фуа-гра, і розробник різноманітних гібридів. Компанія представлена в безлічі країн, її філії діють навіть в такий досить закритій країні, як Китай.

Для нашої країни найбільш актуальною продукцією цієї компанії є посівний матеріал.

В Україні ТОВ «Євраліс семенс Україна» представлено з 2010 року. Підприємство не тільки пропонує європейські насіння, але і, що важливо, проводить досліди. Це означає, що покупцям пропонують тільки ті гібриди, які пройшли перевірку в нашій кліматичній зоні, до того ж місцеве виробництво дає можливість придбати елітний районований посевмат.

Контроль якості виробництва посівного матеріалу в Україні ідентичний тим процедурам, яке проходять насіння в Європі. Калібрування, лабораторний контроль складу насіння на всіх етапах виробництва, випробування схожості, протруювання сучасними препаратами – всі ці процедури дають змогу отримати вітчизняний посівний матеріал того ж якості, що і європейський.

У каталогах Euralis – насіння кукурудзи, сої, сорго, ріпаку і найпопулярнішою в Україні культури – соняшнику. Цей посевмат стане запорукою феноменальних врожаїв. Наприклад, генетичний потенціал запропонованих гібридів соняшнику досягає 5 тонн насіння з гектара, при цьому багато гібриди не тільки стійкі до агресивного впливу паразитів, але і виступають фітосанітарами.

Характеристика насіння соняшнику Euralis Semences

Вибираючи посівний матеріал, не поспішайте накидатися на гучні назви сортів. Тут потрібна світла голова і повне вивчення характеристик того чи іншого гібрида. Щоб розуміти, який підійде вам найкращим чином, ви повинні знати кліматичну зону, де будуть виростати посіви, перелік найпоширеніших захворювань і бур'янів. Ретельно зважте плюси і мінуси кожного конкретного сорту насіння соняшнику Євраліс Семанс.

Даний виробник пропонує своїм клієнтам культури, здатні давати хороший врожай навіть у посушливому степу. Такими гібридами є ранні насіння, які варто вирощувати за класичною технологією Регата. В асортименті є насіння середньоранньої, середньостиглої та інших популярних груп.

Багато насіння соняшнику фірми Євраліс мають високий стартовий ріст. Що стосується технології вирощування, то вона може бути найрізноманітнішою. Одними з найбільш популярних є Сумо та «Чисте поле». Перші сорти дозволяють отримувати стабільно високий урожай в зоні, де «процвітає» вовчок, а другі мають на увазі обробку гербіцидом Евролайтінг. Для останньої технології потрібні сорти, що не піддаються негативному впливу імідозаліна. Що ще характерно для деяких насіння соняшнику Євраліс Семанс, так це стійкість до високих температур, високий вміст масла і відмінна врожайність.

Стійкість до хвороб

Практично всі сучасні гібриди від різних виробників здатні протистояти всіляких захворювань. Цей показник залежить від кожного конкретного сорту і може відрізнятися. Визначившись з тим, які хвороби найбільш поширені в вашому регіоні, можна підібрати насіння соняшнику Євраліс, максимально стійкі саме до них. Якщо узагальнити, то рослинам не страшний дзига, борошниста раса, вовчок, фомопсис і ін.

Рекомендації з висіву соняшнику Euralis Semences

Уважно вивчивши насіння соняшнику Євраліс, ціна на які доступна і цілком адекватна, необхідно визначитися з тим, як правильно їх висаджувати. Фахівці рекомендують чергувати соняшник з іншими культурами. Після збору врожаю, витримаєте перерву, який повинен становити не менше 4-5 років. Під час висадки насіння на новому і невідомому полі, краще обробити грунт спеціальними препаратами, до яких у гібридів є імунітет. Подбайте про внесення в грунт необхідної кількості калію і фосфору. Дані елементи будуть сприяти гарному росту культури і підвищать масличность.

Переваги гібридів соняшнику Euralis Semences

Вони полягають в тому, що соняшник Євраліс, у якого ціна дещо менше деяких виробників, може рости в будь-якому регіоні України. Головне - правильно підібрати гібрид. Він повинен повністю відповідати клімату і якості грунту. Важлива і можливість протистояння найпоширенішим захворюванням культури.

Гібриди соняшнику Euralis Semences можна придбати в інтернет-магазині Agro Trade

У нас ви завжди можете купити з доставкою по Україні:

 • • ЄС Белла;
 • • ЄС НОВАМІС СЛ;
 • • ЄС ЯНІС;
 • • ЄС ФЛОРІМІС;
 • • ЄС ТЕРРАМІС СЛ;
 • • ЄС САВАНА і інші.

Щоб догодити всім аграріям, ми намагаємося регулярно збільшувати асортимент гібридів.

Насіння соняшнику Euralis