в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння соняшнику Caussade semences

 • 3463 грн
  Врожайність

  38 - 40 ц/га

  Стійкість до хвороб

  Фомопсис, Фомоз, Склеротинія

  Гібрид

  Простий, лінолеіновий

  Вегетаційний період

  85 - 90 днів

  Система вирощування

  Класична

 • 3148 грн
  Врожайність

  До 45 ц/га

  Стійкість до хвороб

  Фомоз, Фомопсис, Біла гниль, Склеротинія, Вовчок, Іржа

  Гібрид

  Простий, лінолеіновий

 • 3778 грн
  Врожайність

  до 49 ц/га

  Стійкість до хвороб

  Стійкий до рас 10 несправжньої борошнистої роси, Фомоз, Біла гниль, Фомопсис, Склеротинія, Вертицилиоз.

  Гібрид

  Середньостиглий під Евролайтинг

  Система вирощування

  Clearfield

 • 5749 грн
  Вага 1000 зерен

  50 г

  Врожайність

  55 ц/га

  Показано з 1 по 4 із 4 (всего 1 сторінок)

Насіння соняшнику Caussade semences (КОССАД СЕМАНС)

Caussade semences – міжнародна організація, яка починала свою діяльність як сільськогосподарський кооператив, але за без малого 60 років існування перетворилася на корпорацію. Партнерами цієї компанії є лідери виробництва посевмата в різних країнах світу, зокрема в США, а у Німеччині, Бельгії, Румунії, Італії, Німеччині, Угорщині, Польщі, Туреччини, Росії, Україні, африканських країнах з'явилися підрозділи Caussade semences.

Компанія всі ці роки присвячувала себе розробці нових сортів і гібридів популярних в різних країнах культурних рослин. Зараз український підрозділ Caussade semences пропонує найсучасніші і високопродуктивні сорти і гібриди сої, кукурудзи, сорго, ріпаку, соняшнику та зернових культур.

Весь посівний матеріал – районований під українські умови, стійкий до впливу поширених хвороботворних мікроорганізмів. Отримані посіви здатні витримувати посуху і перепади температур, які в останні роки стали звичним явищем в нашій кліматичній зоні.

Посівмат від Caussade semences завдяки описаним властивостям дає можливість успішно вирощувати незвичні для багатьох сільгоспвиробників культури.

А всім, хто вагається щодо того, чи варто застосовувати насіннєвий матеріал від цієї компанії, варто ознайомитися з результатами роботи підприємства на демонстраційних полях, які щорічно приваблюють сотні фахівців сільського господарства.

Через те, що соняшник відноситься до не вимогливих культур, толерантним до навколишнього середовища, він користується неабиякою популярністю у агрономів. Якщо взяти насіння соняшнику Коссад Семанс, то в порівнянні з конкуруючими компаніями, у них є деякі переваги. Перш за все - це наявність всіляких гібридів, які дають можливість отримувати гідний урожай в будь-яких кліматичних зонах України.

Протягом декількох років головним завданням селекціонерів компанії стало створення всіляких гібридів, які будуть адаптовані для безпроблемного зростання в нашій країні. Таке насіння дозволяють отримувати урожай відмінної якості. Залежно від потреб, можна купити на сайті Agro-Trade олеїнової, лінолеіновие, стійкі до хвороб і шкідників, сорту.

Характеристика насіння соняшнику Сaussade Semences

Залежно від гібрида, насіння соняшнику Коссад відрізняються один від одного за різними характеристиками. Якщо врахувати, що сортів налічується не один десяток, ми наведемо усереднені значення. Середня врожайність насіння на рівні 24 ц / га, в той час як найбільша досягає 38-40 ц / га. Вміст олії в процентному еквіваленті становить 45-47%. Максимальний показник 53-55%. Незалежно від насіння соняшнику Коссад Семанс, густота посіву не повинна бути вище 65-75 тис. Насіння / га.

Стійкість до хвороб

Кожен окремо взятий гібрид може бути стійкий до певних захворювань. Сорт Фушія має максимальну стійкістю до багатьох часто зустрічається хвороб. Якщо ваша місцевість «страждає» від несправжньої борошнистої роси всіх рас, то хорошим вибором стане сорт Соларні. До фомозу, склеротинії і все тієї ж борошнистої роси хороша стійкість у Імперії. На нашому сайті є каталог гібридів соняшнику Коссад Семанс, тому ви неодмінно знайдете найбільш підходящий за всіма показниками.

Рекомендації з висіву соняшнику Caussade Semences

Щоб домогтися високого врожаю, перш за все, дотримуйтесь сівозміну і не загущающих посівів. Це відноситься до всіх сортів. Посівні роботи виконують в рекомендовані виробником терміни. Важливим є контроль бур'янів - трава негативно позначається на якості зростання соняшнику.

Переваги гібридів соняшнику Caussade Semences

Перш за все, це посухостійкість, що так характерна для України. Велика кількість сортів містить олеїнову кислоту в високих концентраціях. Соняшники характеризуються потужним потенціалом врожайності з досить коротким періодом вегетації. Важливо і те, що гібриди демонструють стабільні урожай, дозволяючи отримувати очікуваний прибуток від продажів насіння.

Гібриди соняшнику Caussade Semences, які можна придбати в інтернет-магазині Agro Trade

У нас ви знайдете популярні сорти:

 • • Шаркс КС;
 • • коралов КС;
 • • Імерія КС.

Кожен з них рекомендований для вирощування в будь-якій кліматичній зоні України.

 

Насіння соняшнику Caussade semences