в корзину

close
Корзина покупок
 

Українські гібриди

    Показано з 1 по 27 із 27 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи української селекції

Культура являє собою одне з найдавніших рослин, успішно окультурене людиною. Вона популярна не тільки в Україні, але і в світі. До переваг вітчизняних виробників варто віднести:

  • високу врожайність;
  • доступну ціну;
  • у порівнянні з пшеницею, можна зібрати значно більший урожай;

придбані в інтернет-магазині Agro-Trade насіння є оригінальними і супроводжуються необхідною документацією.

В Україні селекціонуванням кукурудзи займаються кілька інститутів, а також товариств з обмеженою відповідальністю. Їх головна мета – домогтися високої врожайності, стійкості культури до вилягання, хвороб, перепадів температур та інших негативних факторів. Варто зазначити, що українські фахівці не відстають від своїх закордонних колег, тому гібриди кукурудзи української селекції безперечно варто рекомендувати до вирощування.

Характеристика насіння кукурудзи української селекції

Перш ніж купити насіння кукурудзи української селекції, пропонуємо ознайомитися з середніми значеннями тих чи інших показників, характерних безпосередньо для даної культури. Більшість гібридів відносяться до середньоранньої, середньостиглої і ранньої групи зрілості. Врожайність силосу знаходиться на рівні 580-690 ц/га, зерна – 130-150 ц/га. Висота рослини досягає 290 см Довжина качана коливається в районі 21-26 див. Форма – конусно-циліндричний або наближена до такої. Середній показник рядів зерен – 14-15, а зерен в ряду – 35-41. Качан кріпиться до стовбура на висоті 70-85 см.

Стійкість до хвороб

Кукурудза української селекції, так само як і зарубіжні аналоги, відмінно протистоїть таким захворюванням як пухирчаста сажка, летюча сажка, кукурудзяний метелик і деяким іншим. Щоб отримати високий врожай, необхідно правильно підібрати сорт рослини, адже в кожному окремо взятому регіоні можуть бути поширені тільки певні види захворювань.

Переваги насіння кукурудзи української селекції

Українська селекційна кукурудза має ряд особливостей, що виділяють ці гібриди серед класичних сортів і сортів закордонних виробників. Варто відзначити високий рівень технологічності безлічі культур, чуйність до агрофону і генетичну толерантність до захворювань. Обов'язково варто згадати про стійкість до атак з боку різних комах-шкідників.