в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи ЮГ АГРОЛІДЕР

    Показано з 1 по 8 із 8 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи ЮГ АГРОЛІДЕР

Насіння кукурудзи ЮГ АГРОЛІДЕР – бездоганний посівний матеріал, створений талановитими агрономами-практиками з урахуванням європейських і світових стандартів. На виробничих потужностях даного приватного підприємства здійснюється очистка, доробка зерна, при цьому приділяється особлива увага протруюванню і таруванню. А достовірність сортів завжди підтверджена договорами з оригінаторами.

Переваги посівмату бренду

Культури, які ростуть з насіння, відрізняються високою стійкістю до несприятливих умов і стресів. Посіви не вилягають і не піддаються зараженню патогенами. Крім того, серед плюсів гібридів можна назвати такі:

  • відмінний потенціал врожайності – від 10 до 17 т / га;
  • посухостійкість;
  • гарна вологовіддача;
  • короткі терміни вегетації;
  • толерантність до більшості засобів захисту рослин;
  • генетична чистота.

Особливо популярними вважаються ранньостиглі і середньостиглі гібриди. Аграрії найчастіше звертають увагу на НС-2014, НС 101, НС 3030, НС 3023 та ін.

Чому насіння кукурудзи ЮГ АГРОЛІДЕР купити вигідно?

Ціна на насіння кукурудзи ЮГ АГРОЛІДЕР виправдана кількістю і якістю врожаю. Фермери можуть підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного регіону. Рослини не страждають від нестачі вологи або різких похолодань. Це дозволяє не тільки зберегти дохід, а й підвищити рентабельність господарства.

Наш інтернет-магазин дає унікальну можливість замовити товари онлайн або по телефону. Швидка обробка заявок, своєчасна відправка і доставка в будь-яке місто країни гарантовані для кожного з клієнтів.