в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Степова

    Показано з 1 по 7 із 7 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи Степова Агрокорпорація

Насіння кукурудзи Степова – продукт сучасної селекції, виготовлений відомою агрокорпорацією з величезним досвідом роботи. Створення посівного матеріалу здійснюється на сучасних виробничих потужностях в суворій відповідності стандартам Європи та світу. Якість зерна даного бренду вважається дуже високою, чому сприяє його підготовка в кілька етапів.

Переваги гібридів

Всі сорти вітчизняного бренду характеризуються надійністю і відмінним потенціалом врожайності. Серед плюсів рослин важливо назвати такі:

  • посухостійкість;
  • гарна вологовіддача;
  • невибагливість у догляді;
  • стійкість до широкого спектру патогенів;
  • підвищена зернова продуктивність.

Більшість варіантів є досить універсальними – вони як забезпечують силосом, так і використовуються для виготовлення поживних комбікормів для домашньої худоби, круп і борошна. Перед тим, як купити насіння кукурудзи Степова, варто звертати увагу на кліматичні особливості регіону. А щоб не помилитися, радимо зупинити вибір на гібриді Даніїл (ФАО 280) – він підвищить рентабельність господарства в будь-якій з областей.

Ціна на насіння кукурудзи Степова і варіанти доставки

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити посівмат за доступною ціною – це обумовлено налагодженими партнерськими відносинами з постачальниками. Заявки приймаються на сайті або по телефону. У разі необхідності наші консультанти дадуть відповіді на будь-які питання. Товари відправляємо Новою поштою в будь-яке місто країни, можливий самовивіз.