в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Сингента

 • 1
 • 2
 • >
 • >|
 • Показано з 1 по 27 із 31 (всего 2 сторінок)

Гібриди кукурудзи Сингента (Syngenta) 

КАТАЛОГ ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ

Гібридне насіння кукурудзи «Сингента» є представником культур, добре пристосованих до посушливих умов та іншим негативним кліматичним факторам. Також насіння майже не переможені поширених хвороб, що викликаються патогенами:

 • пухирчастої сажки;
 • гельминтоспориоза;
 • фузаріозу.

Відрізняється представлена кукурудза і стабільними показниками врожайності. Це було підтверджено в ході експериментального тестування, коли насіння виростали в несприятливих умовах посухи.

Спочатку «Сингента» росла тільки на території Австрії, але сьогодні гібрид активно висаджують на полях України, провівши акліматизацію для наших широт. Середній показник врожайності сягає 70-80 центнерів з га. Гібрид користується популярністю серед аграріїв і за рахунок високої перетравності клітковини, а також урожайністю за показником сухої речовини.

Ще одною позитивною якістю «Сингенти» вважається можливість оперативного збору качанів механічним способом. Це стало можливим завдяки однаковій висоті качанів від грунту.

Волоть у кукурудзи має компактну будову, що позитивно позначається на поставках пластичних речовин у період формування качанів. За підсумком значно підвищується якість силосу.

Середній термін дозрівання варіюється від 64 до 76 днів, після чого ще два тижні рослина продовжує висихати, а потім її забирають на зерно.

Існує кілька груп цього гібрида, розділених за терміни дозрівання:

 • ранньостиглі;
 • середньоранні;
 • середньостиглі;
 • середньопізні.

Дозріле зерно приймає зубовидную форму і містить багато поживних речовин, що стало запорукою використання кукурудзи не тільки в якості корму для тварин, але і сировини для виробництва круп.

Якщо збирання врожаю проводиться просто в качанах, то достатньо дочекатися технічної стиглості.

Характеристика насіння кукурудзи Сингента

Насіння кукурудзи фірми Сингента відмінно ростуть на українських полях. Це обумовлено схожістю клімату Швейцарії, звідки і походить згадана компанія-селекціонер. Головна перевага гібридів полягає в міцних сходах і врожаї на рівні 70-90 ц / га. Звернувшись до фахівців Agro-Trade, ви зможете підібрати посівний матеріал, який підійде для всіх регіонів нашої країни. Навіть схильні до посухи південні і південно-західні регіони будуть давати хороший врожай. Гібриди кукурудзи Сингента деяких стільників можна висаджувати навіть на поля, які постраждали від неправильного сівозміни. Обробіток цієї культури допоможе раціонально використовувати землю і відновити її «технічні» показники.

В асортименті компанії можна знайти такі гібриди, які володіють потужною кореневою системою, яка здатна накопичувати вологу всередині рослини. Це допомагає пережити йому тривалу посуху. Ці сорти добре сприймають різні маневри з поливом і плановими агротехнічними заходами, що забезпечує відмінну виживання культури.

Всі сорти діляться на групи стиглості - від ранньостиглих до середньопізніх. Якщо ви вирішите купити насіння кукурудзи Сингента, то звертайте увагу на вид зерна. Більшість мають зубовидний і кремниево-зубовидний форму. Вміст крохмалю коливається в діапазоні 72-75%. Тарна одиниця - 50 тис. Насінин.

Стійкість до хвороб

Перед тим як купувати насіння даної культури, вивчіть каталог гібридів кукурудзи Сингента в нашому інтернет-магазині Agro-Trade. У ньому ви знайдете кукурудзу, стійку до фузаріозу качанів, пухирчастої сажки, кореневої і стеблової гнилі. Перелік захворювань на цьому не закінчується, адже їх відомо значно більше. Головне, перед придбанням уточнити, які хвороби найбільш поширені саме в вашому регіоні.

Переваги гібридів кукурудзи Сингента

З урахуванням того, що кукурудза Сингента має масу переваг, її ціна порівнянна з такою по відношенню до конкуруючої продукції. До головних переваг культур від згаданої компанії відносять стійкість до розповсюджених хвороб, гризунам і комахам. Важливою перевагою є стійкість до посухи і морозостійкість. Остання характеристика дозволяє висаджувати насіння ранньою весною. Також варто відзначити опірність різним несприятливим факторам.

кукурудза сингента