в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Сингента

    Показано з 1 по 23 із 23 (всего 1 сторінок)
(Оцените статью)

Гібриди кукурудзи Сингента (Syngenta) недорого

КАТАЛОГ ГІБРИДІВ КУКУРУДЗИ

Гібридне насіння кукурудзи «Сингента» є представником культур, добре пристосованих до посушливих умов та іншим негативним кліматичним факторам. Також насіння майже не переможені поширених хвороб, що викликаються патогенами:

  • пухирчастої сажки;
  • гельминтоспориоза;
  • фузаріозу.

Відрізняється представлена кукурудза і стабільними показниками врожайності. Це було підтверджено в ході експериментального тестування, коли насіння виростали в несприятливих умовах посухи.

Спочатку «Сингента» росла тільки на території Австрії, але сьогодні гібрид активно висаджують на полях України, провівши акліматизацію для наших широт. Середній показник врожайності сягає 70-80 центнерів з га. Гібрид користується популярністю серед аграріїв і за рахунок високої перетравності клітковини, а також урожайністю за показником сухої речовини.

Ще одною позитивною якістю «Сингенти» вважається можливість оперативного збору качанів механічним способом. Це стало можливим завдяки однаковій висоті качанів від грунту.

Волоть у кукурудзи має компактну будову, що позитивно позначається на поставках пластичних речовин у період формування качанів. За підсумком значно підвищується якість силосу.

Середній термін дозрівання варіюється від 64 до 76 днів, після чого ще два тижні рослина продовжує висихати, а потім її забирають на зерно.

Існує кілька груп цього гібрида, розділених за терміни дозрівання:

  • ранньостиглі;
  • середньоранні;
  • середньостиглі;
  • середньопізні.

Дозріле зерно приймає зубовидную форму і містить багато поживних речовин, що стало запорукою використання кукурудзи не тільки в якості корму для тварин, але і сировини для виробництва круп.

Якщо збирання врожаю проводиться просто в качанах, то достатньо дочекатися технічної стиглості.

кукурудза сингента