в корзину

close
Корзина покупок
 

Насіння кукурудзи Рост Агро

    Показано з 1 по 9 із 9 (всего 1 сторінок)

Насіння кукурудзи Рост Агро

Насіння кукурудзи Рост Агро представлене варіантами для різних регіонів України. Продукція бренду гарантує стресостійкість, холодостійкість і стійкість до посух сільхозкультур. Фермери можуть бути впевнені, що якісне зерно для посіву забезпечить відмінний урожай – він може коливатися від 11 до 13 т/га.

Гібриди та їх види

Посівний матеріал пропонується у всіх можливих варіаціях:

  • ранньостигла;
  • середньорання;
  • середньостигла;
  • середньопізня;
  • пізньостигла.

Рослини дають качани правильної форми з довжиною від 20 до 24 см. Стебла можуть досягати висоти від 2,3 до 2,5 м.

Ми рекомендуємо звернути увагу на збагачені каротином «Синевир», «Зоряна», «Хотин», «Рубін» та ін., що інтенсивно використовуються в якості кормів для домашньої живності. Також цікаві новинки «Шелбі», «Елмор» і «Галатея». Для обробки посівів підходять більшість сучасних гербіцидів, інсектицидів і фунгіцидів.

Ціна на насіння кукурудзи Рост Агро та його переваги

Всі сорти демонструють високу надійність.  Вони толерантні до хвороб, можуть добре переживати спеку і холод, що не вилягає після сильних злив. Навіть при низькій вологості врожаї залишаються стабільними, а зерно відрізняється хорошими показниками якості.

Купити насіння кукурудзи Роста Агро недорого можна в нашому інтернет-магазині – заповніть заявку онлайн або зателефонуйте менеджеру. Ми доставимо покупки в будь-яке місто країни.